Wiadomości
David Cameron: Po wyborach stworzymy miejsca pracy dla każdego
David Cameron złożył obietnicę dotyczącą rynku pracy – jeśli jego partia wygra wybory, sprawi, że w ciągu najbliższych lat poziom zatrudnienia w UK będzie wyższy niż w jakimkolwiek rozwiniętym państwie.
Premier obiecał, że konserwatyści zrobią wszystko, by stworzyć etat dla każdego, kto będzie chciał pracować. Zdaniem Camerona największym sukcesem obecnego koalicyjnego rządu jest tworzenie 1 tys. miejsc pracy każdego dnia od początku istnienia tego gabinetu. Łącznie powstało ich 1.9 mln. Udało się to nawet pomimo problemów związanych z finansowym kryzysem.
Torysi deklarują, że w ciągu kolejnych pięciu lat rządów nowych, pełnowymiarowych etatów będzie aż 2 mln. Cameron twierdzi, że kreowanie tego jest jego motywacją. Opowiada, że kiedy wyborcy pytają się go, jakie są korzyści z opracowanego przez jego rząd planu ekonomicznego, odpowiada, że jest to dawanie ludziom możliwości znalezienia pracy, bezpieczeństwa, otrzymania wynagrodzenia. To nie są tylko suche statystyki, ale elementy zmieniające czyjeś życie.
wtorek, 31 marca 2015 06:25
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatkowe pieniądze prze…
Wielka Brytania. Miliony pracowników mogą stracić na zmianach w ulgach p…
Brytyjczycy w szoku po nieudanym teście alarmu narodowego. Tysiące telef…
Ryanair likwiduje limit 68 GBP – pasażerowie zapłacą więcej za bagaż
Ewakuacja lotniska w Wielkiej Brytanii. Kilkadziesiąt osób przebadanych …
Największe supermarkety w Wielkiej Brytanii mogą wydłużyć godziny otwarc…
HMRC ostrzega pracowników w Wielkiej Brytanii. Możesz odzyskać pieniądze…