Wiadomości
Złodzieje przyłapani na gorącym uczynku
73-letnia wdowa z Solihull dzięki szybkiej interwencji pomogła policji w ujęciu dwóch włamywaczy

W poniedziałek wieczorem, starsza pani, była w swoim domu w Solihull, gdy po 22.00 usłyszała odgłos zbijanego okna i kroki na piętrze. Szybko chwyciła telefon i wybrała numer na policję, następnie zamknęła się przed złodziejami w garażu.
Policja, wraz z policyjnym psem, była na miejscu w ciągu kilku minut. Zauważyli dwóch mężczyzn, którzy biegli ulicą z torbą wypchaną łupami. Mężczyźni, w wieku 22 i 30 lat, zostali natychmiast aresztowani.
Inspektor Darren Lee z Solihull Police powiedział, że tylko właśnie takie szybkie działania podjęte przez mieszkankę umożliwiło pojmanie sprawców. Policjant dodaje też, że zachęca wszystkich, by wzywali policję ilekroć usłyszą lub zobaczą coś podejrzanego.
środa, 13 sierpnia 2014 07:58
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
Zakupy spożywcze w Wielkiej Brytanii coraz droższe. Dane ONS pokazują sk…
Ulgi podatkowe w Wielkiej Brytanii. Nawet 500 GBP zwrotu z HMRC dla wybr…
Miliony emerytów w Wielkiej Brytanii otrzymają podwyżkę świadczeń o pona…
Aldi otworzy 21 nowych sklepów w Wielkiej Brytanii w ciągu 13 tygodni