Wiadomości
Library of Birmingham ewakuowana z powodu spadających płytek
To nie koniec problemów związanych z biblioteką z Birmingham za £190 milionów. We wtorek czytelników wyproszono wcześniej, ponieważ z sufitu odpadły trzy płytki.

Bibliotekę zamknięto około 17.30, mimo że w tygodniu normalnie jest czynna do 20.00. Dziś rano została otworzona normalnie, a pozostałe płytki na suficie zostały sprawdzone i uznane za bezpieczne.
Bezrobotny ze Sparkhill, 52-letni Robert Burley opowiada dla Birmingham Mail, że pracownicy biblioteki prosili czytelników o opuszczenie budynku, ale sami nie wiedzieli, jaki jest tego powód. W związku z tym w powietrzu zaczęły krążyć różne dziwne plotki. Ludzie byli poirytowani przede wszystkim tym brakiem informacji.
W zeszłym tygodniu pisaliśmy, że czytelnicy nie mają dostępu do dziesiątek tysięcy książek z powodu braku odpowiedniego sprzętu do ściągania ich z najwyższych półek.
środa, 09 kwietnia 2014 14:33
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…
Wielka Brytania planuje rewolucję w procesie kupna domów. Zmiany mają sk…
Brytyjski bank oferuje nawet 900 GBP za zmianę konta – czas jest ogranic…
HMRC zaczyna przejmować pieniądze z kont bankowych. Nowe działania fisku…
Trik za 1 GBP pozwala mieszkańcom Wielkiej Brytanii oszczędzić tysiące f…
Wielka Brytania zaostrza przepisy dla podróżnych z EU. Nawet 5000 GBP ka…
Wielka Brytania: młodzi pracownicy mają otrzymać 5000 GBP na pierwszy do…