Wiadomości
Kilka godzin po samobójczym ataku podpalacze podłożyli ogień pod meczet w Manchesterze
Po wybuchu na koncercie Ariany Grande imam Jamia Qasmia Zahidia Islamic Centre Mohammad Saddiq powiedział, że to bardzo smutne, że Manchester doświadcza kolejnego nieszczęścia. 60-latek mówi, że ludzie są przygnębieni. Policja przegląda nagrania z kamer monitoringu, a wczoraj rano w meczecie pojawili się śledczy – donosi Metro.
Muzułmański duchowny tłumaczy, że w nocy z poniedziałku na wtorek około godziny 2:00 ktoś wrzucił ogień przez otwór na listy znajdujący się w drzwiach świątyni. Niedługo potem przechodzący tamtędy człowiek zobaczył pożar i powiadomił straż. Całe szczęście nikogo nie było wewnątrz budynku, ale drzwi kompletnie spłonęły.
Saddiq mówi, że przez trzy lata jego obecności w tym meczecie nigdy nie doszło do podobnego zdarzenia.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Kim był terrorysta z Manchesteru? | Czytaj następny artykuł: Wypadek na M6 – zginęło 5 osób |
Gorące Tematy

Pilne ostrzeżenie dla Polaków jadących do Wielkiej Brytanii. Są problemy…

Potężne opady śniegu nadciągają nad Wielką Brytanię. Nawet 30 cm śniegu …

Ryanair tnie połączenia. Zmiany uderzą w popularne kierunki

Śnieg zamyka lotnisko, szkoły i drogi w regionie Birmingham

Mobilne punkty odbioru odpadów w Birmingham. Terminy i miejsca na począt…