Wiadomości
W Birmingham aresztowano uzbrojonego mężczyznę, podczas wiecu solidarności z Manchesterem
Policjanci aresztowali mężczyznę wyposażonego w kij baseballowy oraz małą siekierę. Do zatrzymania doszło wczoraj wieczorem w Birmingham podczas czuwania zorganizowanego w związku z atakiem w Manchesterze.
39-latek został aresztowany w centrum Birmingham w pobliżu Victoria Square, gdzie zgromadziło się setki osób chcących okazać solidarność z ofiarami samobójczego ataku bombowego, jaki miał miejsce dzień wcześniej w Manchester Arena.
Funkcjonariusze informują, że mieszkaniec Birmingham, który jest znany policji (uważa się, że cierpi on na zaburzenia psychiczne), został zatrzymany ze względu na podejrzenie, iż posiada niebezpieczne narzędzia.
Nadkomisarz Andy Parsons powiedział, że oficerowie zauważyli dziwnie zachowującego się mężczyznę. Podeszli do niego, aby z nim porozmawiać. W tym momencie doszło do zatrzymania. 39-latek miał ze sobą torbę. W ramach środków ostrożności, postanowiono usunąć z Victoria Square uczestników uroczystości. Trwało to 15 minut. Funkcjonariusze przejęli małą siekierę i duży kij baseballowy.
środa, 24 maja 2017 06:37
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC ostrzega pracowników w Wielkiej Brytanii. Możesz odzyskać pieniądze…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii masowo wypłacają oszczędności emerytalne w …
Wielka Brytania szykuje rewolucję w płatnościach. Limit 100 GBP płatnośc…
Polska zestrzeliła rosyjskie drony. Uruchomiono systemy obronne NATO po …
Najlepsze i najgorzej oceniane szpitale NHS w Anglii ujawnione w nowym r…
Brytyjski supermarket obniża ceny 650 produktów, by wesprzeć klientów pr…
Ewakuacja lotniska w Wielkiej Brytanii. Kilkadziesiąt osób przebadanych …