Wiadomości
Wzbijający się w powietrze samolot zmuszony do awaryjnego lądowania
Pilot startującego z lotniska w Birmingham samolotu został w ostatniej chwili zmuszony do wstrzymania wzbijania się w powietrze. Maszyna opadła na pas startowy.
Pilot startującego z lotniska w Birmingham samolotu został w ostatniej chwili zmuszony do wstrzymania wzbijania się w powietrze. Maszyna opadła na pas startowy.Przerażeni pasażerowie samolotu linii Monarch, który o godzinie 7:00 miał wylecieć do hiszpańskiej Malagi powiedzieli, że przednie koła maszyny znajdowały się już nad powierzchnią ziemi, gdy doszło do uruchomienia procedury awaryjnej - pisze Birmingham Mail.
Jeden z podróżnych wyznał, że na pokładzie zapadła martwa cisza. Uważa się, że powodem incydentu był przegrzany silnik.
O zdarzeniu powiadomiono West Midlands Fire Service, ale do portu lotniczego w stolicy West Midlands nie wysłano żadnej jednostki. Poinformowano natomiast, że z sytuacja została opanowana przez lotniskowy oddział straży pożarnej.
czwartek, 16 marca 2017 11:41
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Wielka Brytania zmienia terminy wypłat Universal Credit i innych świadcz…
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Najtańsza taryfa energetyczna w Wielkiej Brytanii. Dostawca oferuje doda…
Wielka Brytania: 13-latka oskarżona o zabójstwo Polki miała zadać jej 14…
Wielka Brytania planuje ponad 8-procentową podwyżkę płacy minimalnej dla…






