Wiadomości
Czterech mężczyzn oskarżonych o zamordowanie 41-letniego Polaka w Newport
Cztery osoby zostały oskarżone o zamordowanie Polaka. Nieprzytomnego mężczyznę znaleziono na jednej z ulic w walijskim Newport.

Mieszkający w tym mieście Jan Jędrzejewski został znaleziony na Keene Street w Lliswerry w czwartek około godziny 23:00. 41-latka przetransportowano do Royal Gwent Hospital, gdzie jakiś czas później zmarł – donosi BBC.
Gwent Police poinformowała w poniedziałek, że 17-letni chłopiec, dwóch 18-latków i 43-letni mężczyzna zostali oskarżeni o zamordowanie Polaka. We wtorek stawią się przed Newport Magistrate's Court.
Krewni Jędrzejewskiego mówią, że był on niezwykłym, opiekuńczym i serdecznym synem, bratem, szwagrem, wujkiem i przyjacielem. W specjalnie wydanym oświadczeniu rodzina napisała, że nigdy nie zapomni uśmiechu, który pojawiał się na jego twarzy, gdy ulubiona przez Polaka drużyna – Real Madryt – zdobywała bramkę.
wtorek, 17 stycznia 2017 07:16
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC ostrzega pracowników w Wielkiej Brytanii. Możesz odzyskać pieniądze…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatkowe pieniądze prze…
Wielka Brytania. Miliony pracowników mogą stracić na zmianach w ulgach p…
Brytyjczycy w szoku po nieudanym teście alarmu narodowego. Tysiące telef…
Ewakuacja lotniska w Wielkiej Brytanii. Kilkadziesiąt osób przebadanych …
Ryanair likwiduje limit 68 GBP – pasażerowie zapłacą więcej za bagaż
Najlepsze i najgorzej oceniane szpitale NHS w Anglii ujawnione w nowym r…