Wiadomości
Udaremniona próba zamachu w Niemczech. 12-latek z bombą na jarmarku w Ludwigshafen

Niemieckie służby zatrzymały 12-letniego chłopca, który próbował przeprowadzić zamach przy pomocy samodzielnie skonstruowanej bomby - podaje magazyn "Focus".
Niemieckie służby zatrzymały 12-letniego chłopca, który próbował przeprowadzić zamach przy pomocy samodzielnie skonstruowanej bomby - podaje magazyn "Focus".Według dziennikarzy, chłopiec ma mieć powiązania z tzw. Państwem Islamskim. Władze nie wydały na ten temat oficjalnego oświadczenia.
Do próby zamachu miało dojść 26 listopada na świątecznym jarmarku w Ludwigshafen. 12-latek przyszedł nań z plecakiem wypełnionym bombą własnej produkcji. Ładunek jednak nie eksplodował, bo zawiódł prowizoryczny zapalnik. Policja miała szybko zidentyfikować niedoszłego zamachowca.
Źeódło:x-news.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Pożar w ośrodku dla uchodźców w Paryżu. Jedna osoba nie żyje | Czytaj następny artykuł: 240 więźniów przeniesionych po zamieszkach w zakładzie karnym w Winson Green |
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia dwa nowe połączenia z Wielkiej Brytanii

DWP wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów

HMRC przejmuje pieniądze z kont bankowych. Samo ostrzeżenie przyniosło 1…

Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Nawet 500 GBP kary dla właścici…

Chaos na lotnisku. 150 pasażerów Ryanaira nie zdążyło na samolot do Wiel…

UK: Nadchodzi kolejna fala upałów. Termometry pokażą 32°C

Po zabójstwie Henry’ego Nowaka wybuchł spór między UK a USA. Padły ostre…