Wiadomości
Zakopane tonie w smogu. Sąd rozpatrzy skargę turysty ws. opłaty klimatycznej
Zakopane pobiera opłatę klimatyczną, choć całe miasto spowija smog. - Dwie godziny, tyle nam zajął spacer. Po tym spacerze w naturze nadawałem się do reanimacji - powiedział dr Bogdan Achimescu, turysta z Krakowa, który złożył pozew w tej sprawie.

Leszek Dorula, prezydent Zakopanego, zapowiedział walkę ze smogiem. - Chcemy w dwa, trzy lata wymienić w osiemset domowych pieców, czyli tyle, ile w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Mamy nadzieję, że sąd weźmie pod uwagę nasze starania - powiedział. Dodatkowo magistrat zatrudnił ekodoradcę.
Źródło:x-news.pl
środa, 14 grudnia 2016 02:31
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Od s…
Wielka Brytania wprowadza nowe pieniądze. Dziś trafiły do obiegu
Setki tysięcy pracowników w Wielkiej Brytanii otrzymają podwyżkę wynagro…
Podwyżka płacy minimalnej może pogłębić bezrobocie wśród młodych w Wielk…
Wielka Brytania przygotowuje się na wichury do 120 km/h i ulewne deszcze…
Silne wichury i ulewy uderzają w Wielką Brytanię, gdy nad kraj nadciąga …
Pomarańczowy sok za £5,30 – historia, która tłumaczy, dlaczego ceny w br…






