Wiadomości
Mężczyzna i kobieta zaatakowani przez nożownika na dworcu w Smethwick
Policjanci poszukują uzbrojonego w nóż napastnika, który na jednym z dworców kolejowych w Birmingham dźgnął ostrzem mężczyznę i zaatakował kobietę.

Przerażający incydent miał miejsce ubiegłej nocy, o godzinie 21:00 na stacji Galton Bridge w Smethwick. Poszkodowany mężczyzna w wieku dwudziestu kilku lat trafił do szpitala. Dziś rano jego stan opisywano jako stabilny. Z kolei kobieta odniosła obrażenia twarzy.
Funkcjonariusze przeglądają teraz nagrania z kamer monitoringu i próbują zidentyfikować sprawcę. Policja prosi wszystkie osoby, które były w pobliżu i mogą wiedzieć coś o tej sprawie o kontakt pod numer 101.
wtorek, 13 grudnia 2016 12:52
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy dotyczące Council Tax
Wielka Brytania zaostrza zasady uzyskania prawa do stałego pobytu
Ryanair ogłasza nową trasę z Wielkiej Brytanii do Polski
HMRC wzywa mieszkańców Wielkiej Brytanii do działania. Mogą odzyskać śre…
Kolejna fala podwyżek podatków w Wielkiej Brytanii. Krytycy ostrzegają p…
DWP ogłasza terminy wypłat zasiłków w październiku oraz dodatkowe formy …
Anglia wprowadza ogromne zmiany w supermarketach. Koniec popularnych pro…