Wiadomości
Tusk ponagla May w związku z Brexitem
Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk przyjechał wczoraj do Londynu, by rozmawiać z premier Theresą May o Brexicie.

Tusk dodał, że to wspólne stanowisko 27 państw członkowskich wspólnoty. "Piłka jest po waszej stronie" - powiedział. Komentując przebieg rozmów, rzeczniczka May zaznaczyła jednak, że premier jednoznacznie wykluczyła w rozmowie z Tuskiem rozpoczęcie tego procesu przed końcem bieżącego roku.
W przyszłym tygodniu w Bratysławie odbędzie się szczyt przywódców unijnych, podczas którego zostaną omówione polityczne konsekwencje Brexitu.
Źródło:x-news
piątek, 09 września 2016 06:35
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…
Wielka Brytania planuje rewolucję w procesie kupna domów. Zmiany mają sk…
Brytyjski bank oferuje nawet 900 GBP za zmianę konta – czas jest ogranic…
HMRC zaczyna przejmować pieniądze z kont bankowych. Nowe działania fisku…
Trik za 1 GBP pozwala mieszkańcom Wielkiej Brytanii oszczędzić tysiące f…
Wielka Brytania zaostrza przepisy dla podróżnych z EU. Nawet 5000 GBP ka…
Wielka Brytania: młodzi pracownicy mają otrzymać 5000 GBP na pierwszy do…