Wiadomości
Wypadek w Hawkeswood Metal Recycling – wśród ofiar nie ma Polaków
Wczoraj o godzinie 8:45 doszło do wypadku przy pracy w zakładzie recyklingu metali Hawkeswood w Nechells. Zginęło w nim pięciu mężczyzn,a jedna osoba odniosła poważne obrażenia nóg i przebywa w szpitalu.Służby ratownicze pracowały przez całą noc, aby wydobyć ciała spod ton gruzu. Do tej pory udało się wydostać ciała dwóch z nich.
Jak podała straż pożarna, na mężczyzn runęła duża cementowa struktura przy Aston Church Road w Nechells, która przygniotła ofiary. Wszyscy mężczyźni poprzedniego dni mieli dzień wolny, aby wziąć udział w obchodach muzułmańskiego święta Eid al-Fitr. Zabici byli obywatelami hiszpańskimi pochodzącymi z Gambii. Wszyscy byli zatrudnieni przez agencje pracy.
42- letni Saibo Sillah, był żonaty i miał siedmioro dzieci, w tym dwuletnich bliźniaków. Alimamo Jammeh and Bangaly Dukureh to mieszkańcy Aston, Mohammeda Jagana został niedawno ojcem. Ostatni z nich to Ousman Jabbie.
Data utworzenia: piątek, 08 lipca 2016 10:11
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Osoby na Universal Credit mogą otrzymać nawet 3 400 GBP dodatkowej pomoc…

Wielka Brytania szykuje rewolucję w prawie jazdy. Nowe zasady dla młodyc…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla kierowców. Nowe prawo ma by…

DWP wypłaci w styczniu dodatkowe 50 GBP mieszkańcom wybranych regionów W…

Pilne ostrzeżenie dla Polaków jadących do Wielkiej Brytanii. Są problemy…

Burza śnieżna Goretti uderzy w Wielką Brytanię. Wydano bursztynowe alert…

Potężne opady śniegu nadciągają nad Wielką Brytanię. Nawet 30 cm śniegu …