Wiadomości
Mężczyzna ścigany przez uzbrojony gang w Sparkbrook
Wczoraj wieczorem policja zablokowała jedną z ulic w Sparkbrook po tym, jak otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie gonionym przez uzbrojony gang.

Droga została zamknięta około godziny 19:00. Wcześniej funkcjonariusze dostali zgłoszenie o mężczyźnie, który skrył się w meczecie przy Henley Street, bo był ścigany przez grupę, której niektórzy członkowie mieli posiadać broń.
Do świątyni wbiegł również jeden z bandytów, ale został zatrzymany przez obecnych tam ludzi. Mężczyznę przekazano w ręce policji. Inny uczestnik zdarzenia odniósł niegroźne rany i otrzymał pomoc medyczną.
Przez jakiś czas odcinek Stratford Road pomiędzy Henley Street, Stratford Street North i Grafton Road był zamknięty. Incydent miał miejsce dzień przed planowanymi w Birmingham obchodami święta Eid.
środa, 06 lipca 2016 08:26
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Home Office zapłaci za dobrowolny powrót z Wielkiej Brytanii do Polski
Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie możliwych odwołań i opóźnień lotów
Fala upałów w Wielkiej Brytanii przyniesie nawet 35°C i tropikalne noce
Ukryte kody w Sainsbury’s, Asda, Tesco i Morrisons. Jak sprawdzić świeżo…
Aldi ogłasza listę 11 nowych lokalizacji sklepów, które otworzy w 2025 r…