Wiadomości
Z jeziora w rezerwacie w Kings Norton wyłowiono ciało mężczyzny
W niedzielę po południu z jeziora znajdującego się w Kings Norton Nature Reserve wyciągnięto ciało mężczyzny. Teren został zamknięty.
Ciało wydobyto około godziny 16:35. Na miejsce wezwano policję. Rzecznik prasowy West Midlands Police poinformował, że mężczyznę próbowano ratować i w tym celu wykonywano resuscytację, ale nie odniosła ona skutku. Krótko potem ogłoszono zgon. Przypadek ten nie jest traktowany, jako podejrzany, a sprawę skierowano do koronera.
Rezerwat przyrody zlokalizowany jest na terenie położonym wzdłuż rzeki Rea pomiędzy Northfield a Kings Norton.
środa, 01 czerwca 2016 06:30
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Fala upałów w Anglii osiągnie dziś kulminację – temperatury przekroczą 3…
Najlepsze burgery w Wielkiej Brytanii — nie uwierzysz, kiedy pierwsze po…
Duże banki w Wielkiej Brytanii obniżają oprocentowanie kredytów hipotecz…
Wielka Brytania stawia na elektryki — rząd zapowiada obniżki cen i nowe …
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii
Bank Anglii planuje obniżki stóp procentowych — co to oznacza dla Twojeg…
Najpiękniejsze długodystansowe szlaki piesze w Wielkiej Brytanii — odkry…