Wiadomości
Nastolatek bez prawa jazdy, który uderzył samochodem w ścianę, dostał tylko 25 funtów kary.

Nastolatek, który potajemnie wziął samochód partnera swojej matki i uderzył autem w ścianę dostał tylko 25 funtów kary.
Nastolatek, który potajemnie wziął samochód partnera swojej matki i uderzył autem w ścianę dostał tylko 25 funtów kary.5 marca o godzinie 3:00 nastolatek z Wednesbury wybrał się na przejażdżkę samochodem, mimo że nie posiadał prawa jazdy. Celem jego wyprawy było kupno papierosów. Kluczyki do Renault Megan wyjął z kieszeni płaszcza właściciela, gdy ten spał. 16-latek jeździł autem do momentu aż uderzył w ścianę ogrodu budynku przy Dudley Street w Wolverhampton. Wtedy wrócił do domu i odłożył klucze mając nadzieję, że nikt niczego nie zauważy.
Chłopak trafił przed Walsall Magistrates Court, gdzie przyznał się do trzech zarzutów – zniszczenia samochodu oraz prowadzenia auta bez prawa jazdy i ubezpieczenia.
W ramach kary musi zapłacić 25 funtów na fundusz ofiar. Otrzymał też dziewięciomiesięczny refferal order, a przez dwanaście miesięcy nie będzie mógł prowadzić samochodów. Tę ostatnią karę nałożono mimo tego, że nastolatek nie posiada jeszcze prawa jazdy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Po Birmingham będzie jeździło więcej luksusowych autobusów | Czytaj następny artykuł: Usterka techniczna przyczyną ogromnych kolejek do odprawy na lotnisku w Birmingham |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. N…

Funt gwałtownie traci na wartości. Nowe dane z Wielkiej Brytanii zaskocz…

DWP potwierdza podwyżki benefitów w Wielkiej Brytanii. Nowe stawki dla m…

Dodatkowe pieniądze dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Wypłaty od £10 do…

9-letnia dziewczynka zamordowana w Wielkiej Brytanii. Aresztowano nastol…

Wielka Brytania: miliony właścicieli domów zapłacą mniej po decyzji Bank…

Najszczęśliwsza para w Wielkiej Brytanii: małżeństwo po raz drugi wygrał…