Wiadomości
Paraliż w centrum Londynu. Protest taksówkarzy przeciwko Uberowi

Pięć tysięcy taksówek zablokowało centrum Londynu w proteście przeciwko Uberowi. Firma ta za pomocą aplikacji mobilnej pozwala kojarzyć kierowców z pasażerami i świadczyć usługi transportowe.
Pięć tysięcy taksówek zablokowało centrum Londynu w proteście przeciwko Uberowi. Firma ta za pomocą aplikacji mobilnej pozwala kojarzyć kierowców z pasażerami i świadczyć usługi transportowe.Taksówkarze skarżyli się, że w wyniku działania niezależnych przewoźników ich zyski spadły.
Usługi quasi-taksówkarskiej firmy wywołują ogromny sprzeciw korporacji taksówkarskich także poza Wielką Brytanią.
Firma oskarżana jest o nieuczciwą konkurencję, niepłacenie podatków oraz oferowanie przejazdów z kierowcami bez licencji.
Źródło: RUPTLY/x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Mężczyzna oskarżony o wywołanie alarmu bombowego w szkole w Sandwell | Czytaj następny artykuł: 18 marca w Walsall zostanie otwarte nowe kino sieci Light Cinema |
Gorące Tematy

Najbiedniejsze miasta w Anglii. Birmingham awansowało na 2. miejsce

Wielka Brytania rozda darmowe domowe baterie. Rachunki za prąd mogą spaś…

Ryanair, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręcznego

Loty Ryanair i Wizz Air z lotniska w Wielkiej Brytanii zagrożone

easyJet uruchamia trzy nowe trasy z Wielkiej Brytanii

Brytyjski bank rozdaje 225 GBP za zmianę konta. Zostało już tylko kilka …

15-latek postrzelony w parku w Birmingham. Policja zwiększa liczbę patro…