Wiadomości
W Boxing Day w Birmingham tłumy ludzi czekały na otwarcie sklepów

W Boxing Day tradycyjnie tysiące mieszkańców Birmingham udało się na zakupy, by zapolować na najlepsze promocje cenowe.
W Boxing Day tradycyjnie tysiące mieszkańców Birmingham udało się na zakupy, by zapolować na najlepsze promocje cenowe.Spora kolejka ustawiła się przed sklepem Next – sięgała aż do kościoła St Martin i włoskiej restauracji Jamie’ego. Szacuje się, że około 900 osób czekało na otwarcie sklepu, które nastąpiło o godzinie 6:00. Jedną z pierwszych klientek, które się tam zjawiły, była 19-letnia Maads Jabeen, która przyszła przed Next 25 grudnia o godzinie 23:53.
Jeszcze więcej, bo aż 1.3 tys. osób, pojawiło się przed Selfridges. Kolejka klientów mających nadzieję, na upolowanie rzeczy od projektantów w atrakcyjnych cenach sięgała mostu prowadzącego do parkingu przy Moor Street. Pierwsza oczekująca osoba pojawiła przed sklepem o 4:00, na cztery godziny przed otwarciem – pisze Birmingham Mail. Zastępca menadżera Sam Watts mówi, że podczas tegorocznego Boxing Day kolejki były większe, a ludzie zaczęli przychodzić wcześniej niż w zeszłym roku.
Przed Debenhams, którego otwarcie nastąpiło o godzinie 7:00, zgromadziło się około 150 osób. Większość z nich udała się do działu z perfumami.
W porównaniu do Bullring, w niedawno otwartej galerii handlowej Grand Central, było w miarę spokojnie.
Data utworzenia: poniedziałek, 28 grudnia 2015 06:47
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Sylwestrowy pokaz fajerwerków w Birmingham | Czytaj następny artykuł: Bójka w Great Barr – dwóch rannych mężczyzn trafiło do szpitala |
Gorące Tematy

Brytyjski bank wypłaci 100 GBP milionom klientów. Pierwsze przelewy traf…

Bank Anglii wydał ważne ostrzeżenie dla osób płacących gotówką

Wielka Brytania zamyka lotnisko po 90 latach. Wszystkie loty anulowane

Wielka Brytania może wypłacić młodym 12 548 GBP z przyszłej emerytury

Nawet 6 godzin w kolejce na lotnisku. Ostrzeżenie dla podróżnych z Wielk…

Ryanair wydaje ostrzeżenie dla podróżnych lecących z lub do Wielkiej Bry…

Monety o nominale 50 pensów warte nawet 900 funtów. Sprawdź, czy masz je…