Wiadomości
W poniedziałkowy wieczór w Birmingham doszło do kolejnej strzelaniny
W poniedziałek w Birmingham doszło do kolejnej strzelaniny, tym razem w Handsworth. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.Informację o zdarzeniu przy Lozells Road policja otrzymała o godzinie 20:35. Funkcjonariusze uważają, że mężczyzna został postrzelony na ulicy, a następnie szukając pomocy udało mu się dojść do Mustafa’s Convenience Store. Tam stracił przytomność.
Gdy zjawiły się służby ratunkowe, niektóre autobusy przekierowano na inne trasy, a ruch samochodowy był znacznie utrudniony. Obecnie trwa dochodzenie mające ustalić okoliczności zdarzenia, wejścia do sklepu strzeże funkcjonariusz. Część Lozells Road w pobliżu Wheelers Street, Carpenters Road i Frances Road jest nadal odgrodzona, a na miejscu swoją pracę wykonują policyjni technicy.
Data utworzenia: wtorek, 08 grudnia 2015 10:27
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Donald Trump chce całkowitego zakazu wjazdu muzułmanów do USA | Czytaj następny artykuł: Powódź w północno-zachodniej Anglii: jedna ofiara śmiertelna i 45 tys. domów bez prądu |
Gorące Tematy

Reform UK chce dużej zmiany dla pracowników. Podatek od nadgodzin ma zni…

Fala upałów: Dlaczego 33°C w Wielkiej Brytanii jest bardziej uciążliwe n…

Wielka Brytania może wrócić do UE szybciej niż wielu się spodziewa. W Br…

Sześć najbiedniejszych obszarów Anglii znajduje się w Birmingham. Nowe d…

Polacy masowo opuszczają Wielką Brytanię. Najnowsze dane pokazują wyraźn…

Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii rozdaje 80 godzin darmowego pr…

Dramatyczne chwile na pokładzie samolotu do UK. Pilot zasłabł w czasie l…