Wiadomości
Policja poszukuje kobiety, która próbowała uprowadzić z parku pięcioletnią dziewczynkę
Policja apeluje, by osoby będące świadkami incydentu, który wydarzył się w miniony poniedziałek w jednym z parków w West Bromwich, zgłosiły się na posterunek. Obca kobieta próbowała uprowadzić pięcioletnią dziewczynkę.32-letnia mieszkanka Great Barr w Birmingham przebywała z dwójką swoich dzieci w Dartmouth Park. Podczas, gdy zajmowała się rocznym synkiem, jej córka bawiła się przy fontannie. W pewnym momencie 32-latka zauważyła, że okryta czerwonym ręcznikiem dziewczynka prowadzona jest przez obcą kobietę w kierunku bram parku. Matka opowiada, że gdy to zobaczyła natychmiast zareagowała i dziewczynce nic się nie stało.
Funkcjonariusze poszukują teraz podejrzanej i podają jej rysopis. Kobieta miała około 30 lat i czarne włosy spięte w kok. Miała na sobie spodnie dresowe oraz długi, czerwony T-shirt.
Każdy, kto był w okolicy i posiada wszelkie informacje, które mogą pomóc policji proszony jest o kontakt pod numer 101 lub 0800 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Historyczny pub w Handsworth zostanie przekształcony w meczet | Czytaj następny artykuł: Raport ONS: West Midlands odstaje gospodarczo od reszty kraju |
Gorące Tematy

Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…

Bezpośrednie pociągi z Wielkiej Brytanii do Niemiec coraz bliżej. W 5 go…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany finansowe w 2026 roku. 10 dat, …

Ważne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, Wizz Air i easyJet. Wielu pasaż…

Rodziny w Wielkiej Brytanii dostają bony 70 GBP do supermarketów. Pomoc …

Polacy opuszczają Wielką Brytanię – to nie ten kraj co kiedyś

Żyć gdziekolwiek, byle nie w Wielkiej Brytanii. Cicha emigracja brytyjsk…