Wiadomości
Inflatable World Theme Park zawitał do Wolverhampton
W Wolverhampton pojawiła się nowa rodzinna atrakcja - Inflatable World Theme Park. Będzie można z niej korzystać do 2 sierpnia.

W ramach Inflatable World, który zlokalizowany jest w pobliżu Bantock House dostępne są karuzele, dmuchane zjeżdżalnie, baseny oraz zamki. Oprócz tego można tam spotkać postacie z kreskówek, zagrać w koszykówkę, piłkę nożną lub paintball, a dzieci mogą skorzystać z usługi malowania twarzy - podaje Express & Star.
Jak mówi organizator przedsięwzięcia Scott Gwinnett, jest to jedyna tego rodzaju atrakcja w kraju i ma nadzieję, że pogoda pozwoli w pełni cieszyć się z możliwości rozrywkowych, jakie są w ofercie. Po uiszczeniu opłaty za wstęp, wszystkie atrakcje są darmowe. Celem Gwinnetta jest, by dać rodzinom możliwość spędzenia wolnego czasu za kwotę około 20 fontów.
Park rozrywki otwarty jest codziennie od 10:00 do 18:00.
Od 19 do 27 sierpnia będzie obecny w Longford Park w Cannock.
wtorek, 28 lipca 2015 09:51
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…