Wiadomości
£2000 nagrody za informacje o mężczyźnie, który ugodził nożem sprzedawcę Fish and Chips
Do zdarzenia doszło 7 listopada o godzinie 15:20. 51-latek pracował w barze Simply Fish and Chips przy Hagley Road West, gdy nagle pojawił się mężczyzna, który wybił przednią szybę w lokalu. Gdy właściciel próbował zainterweniować, został zaatakowany nożem. Napastnik uciekł przez Hagley Road West w kierunku centrum miasta.
Do tej pory policji nie udało sie zatrzymać sprawcy zdarzenia. Rysopis podejrzanego – mężczyzna jest rasy mieszanej, w trakcie ataku miał na sobie szarą bluzę z kapturem, szare spodnie dresowe oraz czarną czapkę. Organizacja Crimestoppers oferuje nagrodę w wysokości £2000 za informacje na temat człowieka, który mógł być sprawcą ataku, pod numer telefonu 0800 555 111.
Man captured on camera fleeing scene of Birmingham chip shop attempted murder
Data utworzenia: czwartek, 27 listopada 2014 13:14
-
Ostatnia aktualizacja: wtorek, 28 lipca 2015 11:28
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Uliczny artysta przyłożył chłopcu pistolet-zabawkę do głowy | Czytaj następny artykuł: £620 kary dla Polaka, który wyrzucił niedopałek papierosa na chodnik |
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozda darmowe domowe baterie. Rachunki za prąd mogą spaś…

easyJet uruchamia trzy nowe trasy z Wielkiej Brytanii

15-latek postrzelony w parku w Birmingham. Policja zwiększa liczbę patro…

Kredyty hipoteczne w Wielkiej Brytanii znowu drożeją. Raty mogą ponownie…

Miliony osób w Wielkiej Brytanii zapłacą wyższy podatek. Sześć legalnych…

Nowy premier Wielkiej Brytanii zapowiada pierwsze ulgi. Tańszy prąd i po…

Nagły zwrot w Wielkiej Brytanii. Rząd wstrzymuje wcześniejsze zwalnianie…