Wiadomości
Ponad 14 tys. funtów opłat parkingowych za porzucony samochód
Policja poszukuje właściciela Mercedesa, porzuconego na jednym z parkingów w Birmingham. Auto stoi tam od trzech lat, a opłaty za postój urosły do £14,235.Czarny Mercedes klasy S ze spersonalizowaną rejestracją stoi od trzech lat na parkingu przy Broadway Plaza w Birmingham. Dzienna opłata wynosi tam 13 funtów - opisuje Birmingham Mail. Samochód nie jest zamknięty, ale uszkodzenia osi sprawiają, że nie można tak po prostu wsiąść do niego i odjechać. Jest też oddzielony specjalną, pomarańczową barierką.
Policja informuje, że auto nie jest powiązane z żadną nielegalną działalnością lub było skradzione.
Funkcjonariusze podają, że właścicielem samochodu jest mieszkaniec Coventry, ale wszelkie próby skontaktowania się z nim są nieskuteczne. Zostanie on narażony na jeszcze większe koszty, jeśli władze miasta zdecydują się usunąć Mercedesa z parkingu.
Data utworzenia: poniedziałek, 17 listopada 2014 07:00
-
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 17 listopada 2014 07:01
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Kończy nam się czekolada! | Czytaj następny artykuł: Ogromne ilości odpadów na brytyjskich ulicach |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważny komunikat dotyczący polskich p…

Wielka Brytania planuje ważne zmiany dla kierowców. Rząd chce zatrzymać …

Wielka Brytania rozważa zamrożenie cen żywności. Rząd chce zatrzymać pod…

Brytyjski bank wypłaci klientom po 100 GBP. Miliony osób dostaną pieniąd…

Inflacja w Wielkiej Brytanii nagle spadła. Brytyjczycy odczują ulgę, ale…

Wielka Brytania łagodzi sankcje na rosyjską ropę. Rząd tłumaczy decyzję …

Anglia uruchamia darmowe przejazdy autobusami dla dzieci