Wiadomości
Mieszkaniec Sparkhill podejrzany o pobyt w obozie terrorystów

26-latek ze Sparkhill, Birmingham, został zatrzymany w niedzielę wieczorem przez West Midlands Police. Zarzuca mu się pobyt w obozie szkoleniowym terrorystów w Pakistanie.
26-latek ze Sparkhill, Birmingham, został zatrzymany w niedzielę wieczorem przez West Midlands Police. Zarzuca mu się pobyt w obozie szkoleniowym terrorystów w Pakistanie.Mężczyzna został aresztowany w niedzielę wieczorem na lotnisku w Manchesterze, kiedy wracał z Lahore. Policja uważa, że udał się do Pakistanu w 2010r., a w obozie szkoleniowym przebywał w roku 2011. Pracownicy CTU przesłuchali go na posterunku, następnie zwolnili go za kaucją.
Mężczyzna został aresztowany w związku ze zbieraniem danych przez policję, a nie z powodu stwarzania natychmiastowego zagrożenia.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Ograniczenie zasiłków kluczem silnej gospodarki | Czytaj następny artykuł: Chlebek naan z 20-cm nożem w środku |
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozda darmowe domowe baterie. Rachunki za prąd mogą spaś…

Miliony osób w Wielkiej Brytanii zapłacą wyższy podatek. Sześć legalnych…

Kredyty hipoteczne w Wielkiej Brytanii znowu drożeją. Raty mogą ponownie…

Nagły zwrot w Wielkiej Brytanii. Rząd wstrzymuje wcześniejsze zwalnianie…

easyJet uruchamia trzy nowe trasy z Wielkiej Brytanii

Nowy premier Wielkiej Brytanii zapowiada pierwsze ulgi. Tańszy prąd i po…

Szef Ryanaira ostrzega pasażerów. Samolot odleci, nawet jeśli utkniesz w…