Wiadomości
Pracownik Domino`s kupił potato wedges w Aldi i sprzedał je kilkukrotnie drożej
Jeden z pracowników sieci pizzerii Domino`s został przyłapany jak kupuje potato wedges za 59p w Aldi. Następnie te same ziemniaki zostały sprzedane w pizzerii za £3.49.Restauracja z Linlithgow, West Lothian, sprzedała mrożonkę jako Bakin' Hot Potato Wedge, kiedy ich własne ziemniaki się skończyły. Różnica w cenie wyniosła £2.90.
Władze sieci przyznały, że czasami pizzerie kupują gotowe mrożonki w pobliskich supermarketach, ale zazwyczaj klienci dostają „potato wedges przygotowane przez Domino`s”.
Data utworzenia: piątek, 04 lipca 2014 07:54
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Matka, która porzuciła dziecko, wyszła z sądu wolna | Czytaj następny artykuł: Brytyjski dżihadysta grozi UK |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podatników

DWP wstrzymuje benefity 356 tysiącom osób w Wielkiej Brytanii

HMRC zażąda zwrotu 300 GBP. Miliony osób w Wielkiej Brytanii dostaną lis…

Ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair i easyJet. Tych trzech rzeczy lepiej n…

Darmowe recepty NHS w Anglii w 2026 roku. Te 11 chorób pozwala zaoszczęd…

10 najbezpieczniejszych rejonów Birmingham. Tu liczba poważnych przestęp…

Kieszonkowe w Wielkiej Brytanii rośnie szybciej niż inflacja. Oto ile do…