Wiadomości
Aresztowano dwóch Polaków pod zarzutem zabójstwa.
Dwóch 21-latków: Paweł Bugajski z Hyson Green i Patryk Strutkowski zostało aresztowanych pod zarzutem zabójstwa Hamy Faraj Noori, 56-latka z Uppingham Gardens. Ciało mężczyzny zostało znalezione w jego domu około godziny 20.00 w sobotę 25 stycznia.

Według Nottingham Post policja początkowo zatrzymała innego mężczyznę, ale wypuściła go po aresztowaniu dwóch Polaków. Mężczyznom został przydzielony tłumacz, ale sąd uznał, że ich angielski jest wystarczający, by rozumieli, co się dzieje w trakcie rozprawy.
Polacy przebywający w areszcie od 29 stycznia staną dziś przed sądem, by wysłuchać warunków zwolnienia za kaucją. 14 lutego odbędzie się rozprawa wstępna.
Policja powiedziała, że sekcja zwłok nie odpowiedziała jeszcze na wszystkie wątpliwości, powstała więc konieczność przeprowadzenia dodatkowych testów.
poniedziałek, 03 lutego 2014 09:11
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP rozpoczyna kontrole kont bankowych – co oznacza to dla mieszkańców W…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych udających się do Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla kierowców z Wielkiej Brytanii – już niedługo nowe …
Primark wprowadza ogromne zmiany we wszystkich sklepach w Wielkiej Bryta…
Wielka Brytania wprowadza nowe taryfy energetyczne – gospodarstwa domowe…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii — duże korki przy p…