Wiadomości
14 osób aresztowanych podczas protestu studentów
Protestujący rzucali bombami dymnymi i przedarli się do budynków Edgbaston Campus, wczoraj około godziny 17:00. Aresztowani są podejrzani o napad na pracowników ochrony, naruszenie prywatnego terenu i uszkodzenie cudzej własności.
Na protest przyjechało około 150 studentów z różnych części kraju. Domagają się sprawiedliwszych stawek dla pracowników naukowych oraz sprzeciwiają się wprowadzeniu wyższego czesnego przy jednoczesnym zmniejszeniu stypendiów.
Data utworzenia: czwartek, 30 stycznia 2014 09:23
-
Ostatnia aktualizacja: czwartek, 30 stycznia 2014 09:36
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Birmingham w pierwszych płatkach śniegu | Czytaj następny artykuł: Kasy samoobsługowe przyczyniają się do kradzieży |
Gorące Tematy

Najtańszy supermarket w Wielkiej Brytanii. Różnica w koszyku sięga ponad…

Ta moneta 50p może być warta nawet 80 GBP. Sprawdź czy masz ją w portfe…

Tragedia w Wolverhampton. Mężczyzna śmiertelnie ugodzony nożem na parkin…

Wielka Brytania: DWP zlikwidował dwa świadczenia. Prawie dwa miliony osó…

DWP potwierdza wypłaty do 300 GBP. Pieniądze trafią na konta bankowe w W…

Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Cha…

Niektóre szkoły w UK zmieniają jutro godziny otwarcia. Rodzice muszą spr…