Wiadomości
David Cameron: mniejsze podatki najwcześniej na koniec dekady

Premier zapowiedział, że mniejsze podatki dla przedstawicieli klasy średniej będą możliwe dopiero po pełnym pokonaniu kryzysu – czyli nie wcześniej niż pod koniec dekady.
Premier zapowiedział, że mniejsze podatki dla przedstawicieli klasy średniej będą możliwe dopiero po pełnym pokonaniu kryzysu – czyli nie wcześniej niż pod koniec dekady.Konserwatyści chcieliby obniżenia podatków, żeby więcej pieniędzy pozostawało w rękach obywateli. Jednak według David Cameron o cięciach można rozmawiać dopiero wtedy, gdy publiczne finanse wykazują nadwyżkę i podkreślił, że jak tylko do tego dojdzie, kwestia zmniejszenia podatków na pewno wróci. Polityk nazwał siebie samego miłośnikiem obniżania podatków, jednak ustalenie zbalansowanego budżetu jest pierwszym zadaniem rządu.
Zgodnie z obecnymi założeniami Skarbu Państwa, deficyt zostanie najszybciej pokonany w 2018r. Cameron powiedział, że Wielka Brytania jeszcze nie wyszła z kryzysu – chociaż zmniejszono budżet o jedną trzecią, wydatki nadal są zbyt duże.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Aresztowano dwóch mężczyzn w związku z atakami igłą | Czytaj następny artykuł: Następny etap odnowy New Street Station |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważny komunikat dotyczący polskich p…

Wielka Brytania planuje ważne zmiany dla kierowców. Rząd chce zatrzymać …

Brytyjski bank wypłaci klientom po 100 GBP. Miliony osób dostaną pieniąd…

Anglia uruchamia darmowe przejazdy autobusami dla dzieci

Wielka Brytania rozważa zamrożenie cen żywności. Rząd chce zatrzymać pod…

Ryanair uruchamia nową trasę z Wielkiej Brytanii. Loty do popularnej sto…

Inflacja w Wielkiej Brytanii nagle spadła. Brytyjczycy odczują ulgę, ale…