Wiadomości
Pierwszy śnieg już w drodze
Biuro meteorologiczne Met Office zapowiada, że pierwszy „prawdziwy” śnieg już jest w drodze do Wielkiej Brytanii. Biały puch pojawi się już w przyszłym tygodniu.

Śnieżyć najprawdopodobniej będzie w Szkocji i północnej części Anglii, a temperatura się obniży. Chociaż będzie nieznacznie zimniej niż przewiduje średnia, meteorolodzy nie przewidują zimy stulecia.
Według British Weather Services do środy temperatury mają spaść do -6°C w Szkocji i do -3°C w Anglii, Walii i Północnej Irlandii. Średnie minimalne temperatury w październiku dla tych regionów to 3,8°C dla Anglii, 3,7°C dla Walii, 3,1°C dla Północnej Irlandii oraz 2°C dla Szkocji. Meteorolog Jim Dale uspokaja, że te niższe od przeciętnych temperatury nie powinny spędzać nam snu z powiek.
Met Office informuje zaś, że zimne powietrze z północy dotrze do Wielkiej Brytanii w okolicach poniedziałku, a temperatury spadną o kilka stopni poniżej średnią.
czwartek, 14 listopada 2013 07:41
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza zakaz podróży do 31 krajów – pełna lista zakaz…
Nowy obowiązek dla podróżnych z Wielkiej Brytanii wybierających się do k…
Brytyjskie lotnisko wydaje ważne oświadczenie dla wszystkich podróżnych
Wielka Brytania szykuje się na rekordowe upały – temperatury sięgną 34°…
Anglia wprowadza obowiązkowe wodomierze dla tysięcy gospodarstw domowych
Ryanair rezygnuje z papierowych kart pokładowych – co musisz wiedzieć o …
DWP rozpoczyna kontrole kont bankowych – co oznacza to dla mieszkańców W…