Wiadomości
Dziś chrzciny księcia George’a

Dziś zostanie ochrzczony syn księcia Williama i księżnej Kate. Chrzest 3-miesięcznego następcy brytyjskiego tronu odbędzie się w towarzystwie rodziny i najbliższych przyjaciół pary królewskiej.
Dziś zostanie ochrzczony syn księcia Williama i księżnej Kate. Chrzest 3-miesięcznego następcy brytyjskiego tronu odbędzie się w towarzystwie rodziny i najbliższych przyjaciół pary królewskiej.Uroczystość będzie miała miejsce po południu i poprowadzi arcybiskup Catnebury, wielebny Justin Welby w Królewskiej Kaplicy znajdującej się w St James's Palace. Na chrzcinach księcia Jerzego pojawią się między innymi jego dziadkowie oraz wujek- książę Harry.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Walsall College przedstawił projekt centrum biznesowo-sportowego. | Czytaj następny artykuł: Video: Przerażające wypadki na brytyjskich autostradach |
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia 3 nowe trasy między Wielką Brytanią a Polską

Wielka Brytania wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od d…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach osiedlania się

Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Nawet 500 GBP kary dla właścici…

Brytyjczycy zabrali głos w sprawie UE. Wyniki nowego badania mogą zaskoc…

Tysiące osób w Wielkiej Brytanii otrzymują dodatek 458 GBP miesięcznie

Sprzedawali kebaby jako jagnięce. Kontrola ujawniła, co naprawdę trafiał…