Wiadomości
Kary za korzystanie z pasa awaryjnego

Z najnowszych badań wynika, że w regionie West Midlands, około Z najnowszych badań wynika, że w regionie West Midlands, około 250 kierowców dziennie niewłaściwie korzysta z pasa awaryjnego. Aby zmniejszyć ilość kierowców, którzy łamią przepisy, od następnego miesiąca zostaną wprowadzone kary pieniężne oraz będą przyznawane punkty karne.
Z najnowszych badań wynika, że w regionie West Midlands, około 250 kierowców dziennie niewłaściwie korzysta z pasa awaryjnego - opisuje Express and Star. Aby zmniejszyć ilość kierowców, którzy łamią przepisy, od następnego miesiąca zostaną wprowadzone kary pieniężne oraz będą przyznawane punkty karne.Problem ten dotyczy trzech z najbardziej ruchliwych autostrad w całym West Midlands min. południową M42 pomiędzy skrzyżowaniem sześć i siedem; M6 w kierunku północnym i południowym pomiędzy skrzyżowaniami dziewięć i dziesięć.
Jeśli kierowca dopuści się wykroczenia po raz pierwszy, otrzyma list z Highways Agency, z ulotką edukacyjną, która jasno wyjaśni właściwe wykorzystanie pasa awaryjnego. W przypadku, kiedy kierowca zostanie zatrzymany po raz kolejny otrzyma mandat oraz punkty karne.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Od 2010 roku średnie stawki godzinowe spadły o 5,5 procent | Czytaj następny artykuł: Centrum sztuki w West Bromwich zostanie zamknięte |
Gorące Tematy

Zamieszki w Wielkiej Brytanii. Tłum próbował wedrzeć się do domów azylan…

Birmingham Airport wydaje pilny komunikat. Problemy z bagażami pasażerów

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii mogą otrzymać do 70 GBP. Jest ważn…

Ukryty szczegół na monetach 1 GBP w Wielkiej Brytanii. Wiele osób nigdy …

Setki zatrzymań w West Midlands. Home Office nasila kontrole nielegalnyc…

H&M szykuje duże cięcia w Wielkiej Brytanii. Zmiany obejmą nawet 250 pra…

Szkoły w Wielkiej Brytanii mają wcześniej rozpoznawać dzieci zagrożone b…