Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

II-ga Edycja Polskiej Ligi Piłki Nożnej 6-A-Side

W najbliższą niedzielę 14 września o godzinie 14.00 na boiskach kompleksu Aston Park w Birmingham rozpocznie się II-ga Edycja Polskiej Ligi Piłki Nożnej "6-A-Side". Do rozgrywek zgłosiło się szesnaście zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy (A i B). Podczas losowania,  które odbyło się 30 sierpnia zostały rozstawione drużyny które w pierwszej edycji zajęły czołowe miejsca, czyli mistrz i vice mistrz zagrają oddzielnie, także drużyny z 3 i 4 miejsca z i edycji nie spotkają się ze sobą w fazie grupowej.

BIAŁE ORŁY

Po tzw.fazie grupowej w trakcie której drużyny rozegrają po 7 spotkań będzie obowiązywał system Play-Off. Drużyny, które zajęły miejsca od 1 do 4 w gr. A zagrają z drużynami,  które zajęły miejsca od 4 do 1 gr.B i będą walczyć o tytuł mistrzowski w następujący sposób, że drużyna która zajęła wyższe miejsce w gr A jest zawsze w sytuacji uprzywilejowanej i zagra z drużyną z niższego miejsca w gr B.

1A-4B

2A-3B

3A-2B

4A-1B

Natomiast ekipy które zajęły miejsca od 5 do 8 w swoich grupach grają o miejsca od 9 do 16 klasyfikacji generalnej również systemem Play Off.

5A-8B

6A-7B

7A-6B

8A-8B

Organizatorzy mają nadzieję,  że ten system urozmaici rozgrywki i będą one do końca trzymały w napięciu zarówno samych zawodników jak również kibiców oglądających mecze naszej Ligi.

Organizatorzy pragną również poinformować wszystkich zawodników i sympatyków naszej Ligi że  nawiązali  współpracę z renomowana siecią VITAMIN SHOP, która będzie sponsorowała jedną z drużyn a także została sponsorem Ligi fundując atrakcyjne Puchary i medale dla najlepszych drużyn oraz nagrody indywidualne w klasyfikacjach prowadzonych przez organizatorów .