Wiadomości
West Midlands Police kontroluje kluby nocne
Tuż po północy funkcjonariusze West Midlands Police skontrolowali klub DV8 przy Lower Essex Street, dziesięć z aresztowanych osób było w kraju nielegalnie. Po postawieniu im zarzutów będą poddani ekstradycji i odesłani do Wietnamu.
Aresztowanym zostały postawione zarzuty posiadania i pośrednictwa w sprzedaży narkotyków. Przy zatrzymanych znaleziono tabelki, torebki z białym proszkiem i worki z marihuana.
Była to jedna z antynarkotykowych akcji, jakie w najbliższym czasie ma w planach przeprowadzić West Midlands Police.
Data utworzenia: wtorek, 13 listopada 2012 16:44
-
Ostatnia aktualizacja: wtorek, 13 listopada 2012 16:45
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Znikną fotoradary w West Midlands | Czytaj następny artykuł: Coraz trudniej o kredyt |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: rachunki za energię spadną nawet o 200 GBP od kwietnia

Bezrobocie młodych w Wielkiej Brytanii najwyższe od dekady. Rząd pod pre…

HMRC wprowadza ogromne zmiany dla podatków Wielkiej Brytanii

HMRC kontroluje tysiące rodzin. Rekordowa liczba dochodzeń w sprawie pod…

Rekordowa nadwyżka w Wielkiej Brytanii, a wielu mieszkańców wciąż odczuw…

Wielka Brytania: Ognisko odry w Londynie nie wygasa. Liczba zakażeń rośn…

Wielka Brytania zmieni sposób liczenia ubóstwa dzieci. Liczby mogą spaść…