Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ogromne kolejki na lotnisku w Wielkiej Brytanii. Pasażerowie stoją przed budynkiem terminala

Fot:X/@FranciscoAimee
Dziś rano ogromna kolejka do kontroli bezpieczeństwa na lotnisku w Birmingham w Wielkiej Brytanii ustawiała się aż przed budynkiem terminala, co wywołało frustrację wśród podróżnych.

Pasażerowie lecący z BHX wyrażali swoje niezadowolenie na mediach społecznościowych, dzieląc się swoimi doświadczeniami z opóźnieniami i długim czasem oczekiwania.


Nikki Tucker opisała swoją podróż jako „katastrofę”, wspominając, że mimo posiadania Fast Track, spędziła 90 minut w kolejce.

Inna pasażerka, Aimee Francisco, opowiedziała, że jej lot był zaplanowany na 8:25 rano, a ona sama stała w kolejce od 6 rano, obawiając się, że nie zdąży na samolot.

Wielu pasażerów przybyło na lotnisko znacznie wcześniej, aby upewnić się, że zdążą na swój lot, jednak mimo to spotkali się z ogromnymi opóźnieniami.


Kolejka zaczynała się na zewnątrz budynku i ciągnęła się przez strefy odprawy, zanim w ogóle dotarła do kontroli bezpieczeństwa.

Sytuacja ta wywołała wściekłość wśród podróżnych, którzy obawiali się, że mogą nie zdążyć na swoje loty.

Lotnisko obecnie prowadzi prace budowlane mające na celu stworzenie bardziej usprawnionej strefy kontroli bezpieczeństwa.


W ramach tych prac główne schody ruchome na lotnisku są wyłączone z użytku, co zmusza podróżnych do korzystania z wind. Ta sytuacja dodatkowo przyczynia się do powstawania długich kolejek i opóźnień.

Film nakręcony dziś rano przez pasażerkę Charlotte Deakin pokazał wielkość kolejki wijącej się przed drzwiami wejściowymi BHX.

Na szczęście Charlotte zdołała złapać samolot na kilka minut przed czasem, po tym jak została szybko sprawdzona przez ochronę.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Saharyjski upał o temperaturze 35°C w Wielkiej Brytanii? Met Office wyjaśnia
 Czytaj następny artykuł:
Brytyjczycy oszczędzają tysiące funtów dzięki dwóm stronom internetowym