Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ryanair ogłasza nowe trasy z Wielkiej Brytanii — loty już od 25 GBP

Ryanair ogłosił, że pasażerowie będą mogli podróżować z Cardiff do Teneryfy, ponieważ linia lotnicza rozszerza swoje trasy działające w lecie 2024 roku.

Nowe loty będą kursować z hiszpańskiej wyspy do ośmiu różnych części świata. Obejmuje to loty z Cardiff w Wielkiej Brytanii i Knock w Irlandii.


Mieszkańcy Wielkiej Brytanii, którzy chcą przedłużyć swoje wakacje poza hiszpańskie kierunki, będą mogli podróżować z Teneryfy do nowych destynacji, w tym Marrakeszu w Maroku, Budapesztu na Węgrzech, Memmingen i Düsseldorf-Weeze w Niemczech, Pizy we Włoszech i Tuluzie we Francji.

Loty między Cardiff a Teneryfą rozpoczną się latem i dołączą do kilku tras, które już latają z lotnisk w Wielkiej Brytanii, w tym z Edynburga, Bristolu, Londynu, Bournemouth, Liverpoolu i East Midlands.

Teneryfa jest pięknym miejscem na wakacje, a trzydniowa oferta promocyjna zostanie uruchomiona z lotami zaczynającymi się od 30 euro (około 25 funtów).

Elena Cabrera, menedżer Ryanaira dla Hiszpanii, powiedziała: „Jako numer jeden linii lotniczej na Teneryfie, Ryanair z przyjemnością ogłasza swój letni harmonogram na 2024 rok dla Teneryfy. Osiem nowych tras do Budapesztu, Cardiff, Marrakeszu, Memmingen, Knock, Weeze, Pizy i Tuluzie, oferując obywatelom i odwiedzającym Teneryfę jeszcze więcej opcji na miejskie weekendowe wypady i wakacje letnie przy najniższych taryfach w Europie”.


„Nasza inwestycja w wysokości 400 milionów dolarów (315 milionów funtów) na Teneryfie i nasz wzrost ruchu o 18 procent podkreślają zaangażowanie Ryanaira w rozwój turystyki i łączność Teneryfy” - dodała.

Ogłoszenie nastąpiło po tym, jak Ryanair uruchomił trzy zupełnie nowe trasy z lotniska w Edynburgu, które rozpoczną się w ciągu kilku tygodni.

Pasażerowie będą mogli polecieć z Ryanair do Bergerac, Biarritz i Agadir od 1 kwietnia.

Bergerac znajduje się na południowym zachodzie Francji i jest popularnym miejscem turystycznym z pięknym starym miastem, które przyciąga turystów zarówno latem, jak i na zimowe wypady.


Biarritz to kolejne piękne miejsce wakacyjne w podobnej części Francji.

Agadir to świetna opcja dla tych, którzy chcą doświadczyć kultury Maroka i cieszyć się plażą oraz wieloma barami i restauracjami w mieście.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Ostrzeżenia przed powodziami w Wielkiej Brytanii w obliczu ulewnych deszczy i silnych wiatrów
 Czytaj następny artykuł:
Zasady bagażu w Ryanair mogą kosztować podróżnych z Wielkiej Brytanii nawet 35 GBP na lotnisku