Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Kobieta zginęła, a dwie osoby zostały ranne w strzelaninie w Londynie

W londyńskiej dzielnicy Hackney doszło do tragicznego zajścia, w wyniku którego zginęła 42-letnia kobieta, a dwie inne osoby zostały ranne.

Strzelanina miała miejsce około godziny 18:00 we wtorek wieczorem w domu przy Vine Close, jak poinformowała Metropolitan Police.


Policja i London Ambulance Service zostały wezwane na miejsce zdarzenia około godziny 18:30.

Po przybyciu na miejsce służby ratunkowe znalazły trzy osoby z ranami postrzałowymi.

Niestety, 42-letnia kobieta została uznana za zmarłą na miejscu, pomimo starań służb ratunkowych. Jej najbliżsi są obecnie informowani o zdarzeniu.


Dwie inne osoby, 20-letni mężczyzna i 16-letni chłopiec, zostali przewiezieni do szpitala.

Detektyw Superintendent Vicky Tunstall z Metropolitan Police wyraziła swoje współczucie rodzinie zmarłej kobiety i wyraziła nadzieję na szybkie wyzdrowienie rannych.

„Jesteśmy w początkowej fazie naszego śledztwa, a zespół specjalistów pracuje nad ustaleniem, co się stało. Funkcjonariusze pozostaną na miejscu przez noc i będą obecni w okolicy w nadchodzących dniach”- powiedziała Tunstall.

Tunstall podkreśliła, że zdarzenie to będzie miało duży wpływ na społeczność w Hackney i zrozumiałe jest, że ludzie będą chcieli wiedzieć, co się wydarzyło.


Zapewniła, że policja podzieli się dalszymi informacjami, w marę postępu śledztwa.

„Przestępczość z użyciem broni palnej nie powinna mieć miejsca na ulicach Londynu, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby doprowadzić do sprawiedliwości osoby odpowiedzialne za ten haniebny czyn” - dodała.

Metropolitan Police apeluje do świadków strzelaniny lub osób posiadających informacje na temat zdarzenia, aby się skontaktowali z nimi.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Brytyjskie gospodarstwa domowe mogą otrzymać do 1,500 GBP bezpłatnej pomocy finansowej na zimę
 Czytaj następny artykuł:
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 200 GBP bezpośrednio na konto bankowe