Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ryanair uruchamia ogromną wyprzedaż biletów lotniczych. Trwa tylko dziś

Linie lotnicze Ryanair uruchomiły swoją największą promocję roku z okazji Czarnego Piątku, oferując pasażerom możliwość zakupu biletów w ramach akcji „kup jeden, drugi otrzymasz o połowę taniej”.

Promocja ta jest dostępna na bilety do wielu popularnych celów podróży, ale czas na skorzystanie z oferty jest ograniczony – promocja trwa tylko do północy 24 listopada.


Promocja dotyczy biletów na loty od 1 grudnia 2023 roku do 29 lutego 2024 roku.

Aby skorzystać z oferty, pasażerowie muszą zakupić bilet w taryfie Basic, a drugi bilet w tej samej taryfie otrzymają za 50% ceny.

Liczba biletów w promocyjnej cenie jest ograniczona i dotyczy wybranych tras.


Przykładowo, loty z Birmingham do Gerony są dostępne już za 14,99 funtów dla pierwszego pasażera i tylko 7,50 funta dla drugiego.

W ofercie znajdują się również loty do takich miejsc jak Alicante, Faro, Malta czy Barcelona.

Ryanair oferuje te promocyjne ceny z różnych lotnisk w Wielkiej Brytanii, w tym z Aberdeen, Birmingham, Bournemouth, Bristol, Cardiff, Edynburga, East Midlands, Glasgow, Leeds Bradford, Liverpoolu, Londynu Gatwick, Londynu Luton, Londynu Stansted, Manchesteru, Teesside, Newcastle i Glasgow.

Promocja ta jest doskonałą okazją dla osób planujących podróże w okresie zimowym, a także dla tych, którzy chcą odwiedzić europejskie miasta takie jak Kraków, Praga czy Gdańsk.


Ryanair jest jedną z wielu firm turystycznych, które ogłaszają duże promocje na Czarny Piątek, dołączając do takich firm jak First Choice, Thomas Cook czy Virgin Holidays.

Pamiętaj, że bilety w promocyjnych cenach mogą szybko się wyprzedać, więc warto działać szybko, aby skorzystać z tej oferty.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Czarny piątek: lista rzeczy, które warto kupić i których lepiej unikać
 Czytaj następny artykuł:
Tragedia w Londynie: Mężczyzna zginął w strzelaninie z policją, podczas interwencji