Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Apel policji. Mężczyzna podpalony w przejściu podziemnym w Birmingham

Fot: West Midlands Police
Policja West Midlands prowadzi dochodzenie w sprawie szokującego ataku, do którego doszło w przejściu podziemnym w Birmingham w zeszłym tygodniu.

W wyniku tego brutalnego czynu mężczyzna, który prawdopodobnie był bezdomny i spał w przejściu, doznał poważnych obrażeń po tym, jak jego pościel została podpalona, a następnie wrzucona na niego.


Atak miał miejsce tuż po godzinie 9:20 rano we wtorek, 7 listopada, w pobliżu skrzyżowania Hockley Hill z Boulton Middleway.

Mężczyzna w wieku około 30 lat odniósł potencjalnie zmieniające życie obrażenia twarzy i rąk. Obecnie przebywa w szpitalu i jest w stabilnym stanie.

Policja apeluje do wszystkich osób, które były w tym rejonie w czasie zdarzenia, a w szczególności do mężczyzny jadącego na elektrycznej hulajnodze.


Opublikowano niezbyt wyraźne zdjęcie osoby, która może być związana z tym zdarzeniem.

Mężczyzna na zdjęciu jest ubrany w biały płaszcz. Policja pracuje nad uzyskaniem dodatkowych nagrań z kamer CCTV i ma nadzieję, że opublikowane zdjęcie zachęci świadków do przekazania informacji.

Podejrzany jest opisany jako biały mężczyzna, mający około 165 cm wzrostu. Był ubrany w biały podkoszulek, białą bluzę z kapturem, czarne rękawiczki, szare spodnie dresowe, czarne buty.


Osoby, które mogą pomóc w śledztwie, proszone są o kontakt z policją za pośrednictwem czatu na żywo na stronie internetowej policji lub telefonicznie pod numerem 101, podając numer referencyjny sprawy 20/972160/23.

Osoby, które wolą pozostać anonimowe, mogą przekazać informacje organizacji Crimestoppers pod numerem 0800 555 111, bez ujawniania swojej tożsamości.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
HSBC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Mogą stracić 900 GBP
 Czytaj następny artykuł:
Nowe zasady dla stacji benzynowych Tesco, Sainsbury's, Asda, Shell, BP, Texaco po zmianie prawa