Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Zaginiona Nicola Bulley miała poważne problemy z alkoholem i zmagała się z menopauzą

Zaginiona matka dwójki dzieci, Nicola Bulley, miała w przeszłości „poważne problemy z alkoholem”, które powróciły w ostatnich miesiącach – poinformowała policja.

Detektywi wcześniej powiedzieli, że 45-letnia Bulley ma „specyficzne słabości”, które spowodowały, że została sklasyfikowana jako osoba o wysokim ryzyku na zaginięcie.


W kolejnym oświadczeniu wydanym przez policję z Lancashire czytamy: „Nicola w przeszłości cierpiała na poważne problemy z alkoholem, które były spowodowane jej ciągłymi zmaganiami z menopauzą i że te zmagania powróciły w ostatnich miesiącach”.

„Spowodowało to prawdziwe wyzwania dla Paula i rodziny” – dodano w odniesieniu do partnera pani Bulley, Paula Ansella.

Mama dwójki dzieci była ostatnio widziana w piątek rano (27 stycznia) około 9:20 nad rzeką Wyre w St Michael's on Wyre w hrabstwie Lancashire.

45-letnia Nicola Bulley wyszła jak zwykle rano ze swoim psem na spacer i zniknęła.


Tego dnia kobieta odwiozła swoje córki (dziewięcioletnią i sześcioletnią) do pobliskiej szkoły podstawowej, a później wyszła z psem na spacer w okolicy, którą przemierzała niemal każdego dnia.

Jej telefon został znaleziony na pobliskiej ławce w parku, wciąż podłączony do rozmowy służbowej, powiedzieli funkcjonariusze.

Na ławce znaleziono również szelki i smycz dla jej psa springer spaniela. Zwierzę biegało w pobliżu. Ślad po 45-latce zaginął.

Policja poinformowała również, że samochód reagowania, w którym pracują policjanci i pracownicy służby zdrowia, brał udział w interwencji w domu Bulley w dniu 10 stycznia.

„Nikt nie został aresztowany w związku z tym incydentem, ale sprawa jest badana” – poinformowała policja Lancashire.


Policja przyznała, że ujawnienie takich osobistych danych dotyczących zaginionej osoby było wyjątkowym posunięciem, ale poinformowała, żechce wyjaśnić, co rozumie przez „specyficzne słabości”.

W oświadczeniu napisano: „To dla nas wyjątkowy krok, aby wejść na tak szczegółowy poziom czyjegoś życia prywatnego, ale uznaliśmy, że ważne jest wyjaśnienie, co mamy na myśli, gdy mówimy o specyficznych słabościach, aby uniknąć dalszych spekulacji lub błędnej interpretacji”.

„Wyjaśniliśmy rodzinie Nicoli, dlaczego ujawniliśmy te informacje i prosimy o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie”.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Właściciel British Gas potroił swoje zyski podczas ogromnego wzrostu rachunków za energię
 Czytaj następny artykuł:
Najnowsze informacje dotyczące tajemniczego zaginięcia matki 2 dzieci w UK