Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Dziś dzień promocji - Black Friday!

Już dziś Black Friday, coroczne wydarzenie, podczas którego zniżki oferowane w sklepach są tak atrakcyjne, że wywołują szaleństwo wśród niektórych klientów umiejących walczyć między sobą o poszczególne przedmioty.

Black Friday to bez wątpienia największe wydarzenie zakupowe roku w Wielkiej Brytanii.


Sklepy oferują specjalne promocje i rabaty na najbardziej poszukiwane prezenty.

Są to często oferowane przez sprzedawców pojedyncze towary, które mają zwabić klientów do swoich sklepów, w nadziei, że ci kupią również inne produktu.

Bonanza zakupowa rozpoczęła się początkowo w Stanach Zjednoczonych jako sposób na zaznaczenie przez marki rozpoczęcia świątecznych zakupów dzień po Święcie Dziękczynienia.

Od tego czasu tradycja rozszerzyła się i nie jest już tylko jednodniowym wydarzeniem, ponieważ wielu sprzedawców detalicznych zaczyna teraz oferować zniżki z tygodniowym wyprzedzeniem.


Wyprzedaż w Czarny Piątek 2022 prawdopodobnie potrwa od piątku 25 listopada przez cały weekend do następnego poniedziałku – zwanego Cyber Poniedziałkiem.

Cyber Poniedziałek przypada w następny poniedziałek po Czarnym Piątku, a zatem odbędzie się w poniedziałek 28 listopada 2022 roku.

Tradycyjnie jest to wydarzenie wyłącznie online, ale wiele ofert jest teraz dostępnych również w sklepach.

Służy jako ostatnia szansa na zrealizowanie okazji do zakupu technologii, ekspresów do kawy, frytkownic, gier, telewizorów i laptopów.


Tradycyjnie Black Friday odbywał się w sklepach stacjonarnych, podczas gdy Cyber Poniedziałek był kiedyś wydarzeniem związanym wyłącznie z zakupami online.

Jednak teraz już tak nie jest, więc nie ma dużej różnicy między tymi dwoma wydarzeniami, ponieważ oba odbywają się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

Jeśli chodzi o różnice w ofertach, niektóre z najlepszych produktów z dużymi zniżkami mogą zostać wyprzedane przed Cyber Poniedziałkiem. Jednak nie zawsze tak jest.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Kolejna promocja w Ryanair. Trwa tylko do północy
 Czytaj następny artykuł:
Japońscy kibice i piłkarze dali przykład całemu światu