Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Mieszkańcy UK oszczędzają tysiące funtów dzięki prostej sztuczce

Koszty utrzymania w Wielkiej Brytanii ciągle rosną, drożeje żywność, paliwo, rachunki za energie i inne niezbędne produkty.

Spowodowało to, że wiele brytyjskich gospodarstw domowych ma coraz większe problemy finansowe.


Teraz gdy zbliża się czas świąt i kupowania prezentów warto pomyśleć, w jaki sposób można oszczędzić więcej gotówki, oraz poszukać zniżek i oszczędności.

Z pomocą przychodzą popularne na Wyspach Brytyjskich strony internetowe oferujące zwrot gotówki za zakupy robione za pośrednictwem Internetu.

Tak zwany cashback to jeden z prostszych sposobów na łatwe oszczędzanie i zarabianie pieniędzy podczas zakupów online, podczas zmian dostawców podstawowych rachunków takich jak telefon, Internet czy dostawcy energii.

Jest to też genialny sposób na uzyskanie zwrotu części pieniędzy wydanych na ubezpieczenie domu lub samochodu...

Najpopularniejsze takie strony w Wielkiej Brytanii to Top Cashback i Quidco. Dobrym pomysłem jest założenie konta na obu, aby mieć większy wybór sklepów i ofert.

Poniżej podajemy linki do rejestracji w obu serwisach:

Co to jest Cashback?

Cashback jest to zwrot części pieniędzy, które wydajemy na zakupy, które i tak byśmy zrobili.


Strony z cashbackiem mają podpisane kontrakty ze sklepami, dzięki czemu otrzymują prowizję, jeśli zrobisz zakupy poprzez wejście do sklepu internetowego, korzystając z linku umieszczonego na ich stronie.

Aby zwiększyć swoją prowizję, postanowiły się nią podzielić z robiącymi zakupy.

W taki sposób one zarabiają więcej, a ty dostajesz pieniądze, robiąc zakupy, które i tak byś zrobił.

Można otrzymać zwrot gotówki praktycznie za wszystko, od zakupów spożywczych po ubezpieczenie samochodu i rachunki za telefon i Internet.

Najlepszym określeniem jest to dodatek finansowy, który otrzymasz za wszystkie zakupy, które robisz online.

Czy to faktycznie działa?

Tak, setki tysięcy osób w Wielkiej Brytanii otrzymuje przelewy na swoje konta bankowe.

Założenie konta w Top Cashback nic nie kosztuje, a dodatkowo rejestrując się do 7 grudnia 2022 roku, poprzez klikniecie linku w tym artykule, otrzymasz dodatkowe 10 GBP, gdy zarobisz 10 GBP cashbacku.


Wiele osób, które korzysta z Top Cashback, otrzymuje zwrot gotówki za wszystkie zakupy i usługi, a także za wakacje i umowy na telefon komórkowy.

Strona pozwala na regularne oszczędzanie i otrzymania zwrotu gotówki.

Osoby chcące kupić nową parę butów Nike, mogą wyszukać Nike na stronie cashbacku, która wyświetli wszystkie aktualne oferty.

Dzięki tym stronom można oszczędzić dosłownie na wszystkim, również w supermarketach robiąc zakupy spożywcze online lub z dostawą do domu.

Jak korzystać ze stron cashback?

Strony z cashbackiem zwracają pieniądze, jeśli się robi zakupy za ich pośrednictwem, czyli się „wchodzi” do sklepu internetowego poprzez klikniecie linku na stronie oferującej cashback.

Strona z cashbackiem różni się od innych stron oferujących promocje, ponieważ oszczędzasz nie tylko wtedy, kiedy coś jest w promocyjnej cenie, ale zawsze jak potrzebujesz coś kupić.

Przykładowo: Jeśli ktoś zamierza kupić nowy iPhone na kontrakt i znalazł już ofertę. Wystarczy wejść na stronę Top Cashback i wpisać nazwę sprzedawcy. Może się okazać, że dzięki kilku kliknięciom może otrzymać nawet 140 funtów zwrotu, kupując ten sam telefon na tej samej stronie, którą wcześniej znalazł.

Dzięki wejściu na stronę sklepu poprzez kliknięcie linku ze strony Top Cashback na Twoim koncie będą gromadzone środki finansowe.


Jeśli używasz Top Cashback możesz też zainstalować aplikacje do przeglądarki Chrome, która będzie Cię powiadamiała, że dany sklep oferuje cashback.

To, ile otrzymasz cashbacku, jest zależne od oferty każdego sklepu lub usługi oraz od tego, ile wydasz.

Pamiętaj, aby najpierw przeczytać szczegóły, aby wiedzieć, kiedy możesz spodziewać się zwrotu gotówki, a także poznać wszelkie inne wymagania.

Jak wypłacić zarobione pieniądze.

Po zdobyciu cashbacku jest on zapisywany na Twoim koncie na stronie oferującej zwrot gotówki.

Zazwyczaj trzeba trochę poczekać, aby móc używać tych pieniędzy, jeśli już się staną dostępne, można je wypłacić na swoje konto bankowe.


Zarobione pieniądze można też zamienić na kupony do supermarketów lub innych sklepów, dzięki czczemu oszczędza się więcej. Przykładowo zamieniając 25 GBP na kupon Asdy, otrzymasz 26 GBP.

Poniżej podajemy linki do rejestracji w sprawdzonych serwisach oferujących cashback:

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Ostrzeżenia i alerty powodziowe po ulewach w Birmingham i Black Country
 Czytaj następny artykuł:
Poundland otworzy siedem nowych oddziałów w UK