Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Tragedia w Birmingham. Kobieta zmarła po upadku z piętrowego parkingu

Dziś w Birmingham doszło do tragicznego zdarzenia. Policja potwierdziła, że ​​kobieta zmarła po upadku z piętrowego parkingu w Northfield.

Krótko po południu, ratownicy medyczni i policjanci zostali wezwani na Bristol Road South, gdzie zastali kobietę z „bardzo poważnymi obrażeniami” po upadku.


Pomimo najlepszych wysiłków załóg karetki pogotowia, niestety potwierdzono jej śmierć na miejscu zdarzenia.

West Midlands Police poinformowała, że ​​została wezwana dzisiaj, 23 listopada, o godzinie 12:08, po tym, jak kobieta spadła z parkingu w Northfield.

W oświadczeniu poinformowano: „Kobieta doznała obrażeń głowy podczas upadku i niestety potwierdzono jej śmierć o godzinie 12.46”.

„Jej najbliżsi zostali poinformowani, a śmierć nie jest traktowana jako podejrzana”.


Rzecznik West Midlands Ambulance Service dodał: „Zostaliśmy wezwani do incydentu na Bristol Road South w Northfield o godzinie 12:11”.

„W akcji ratowniczej wzięły udział dwie karetki pogotowia, dwóch ratowników medycznych, zespół opiekuńczy z West Midlands, lekarz urazowy MERIT i ratownik medyczny”.

„Po przybyciu na miejsce załoga zastała kobietę z bardzo poważnymi obrażeniami. Niestety, pomimo najlepszych starań personelu medycznego, nie udało się jej uratować i potwierdzono jej zgon”.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Lotniska w UK wprowadzą ogromne zmiany dotyczące bagażu podręcznego
 Czytaj następny artykuł:
Szkoły w części UK zostaną jutro zamknięte