Wiadomości
14-letnia dziewczynka walczy o życie po potrąceniu przez autobus
14-letnia dziewczynka walczy o życie w szpitalu po tym, jak została potrącona przez autobus w północno-wschodnim Londynie.
14-letnia dziewczynka walczy o życie w szpitalu po tym, jak została potrącona przez autobus w północno-wschodnim Londynie.
Dziewczynka była w drodze powrotnej ze szkoły, kiedy piętrowy autobus wjechał w nią i jej koleżankę w Stamford Hill.
Służby ratunkowe przyjechały na skrzyżowanie z Amhurst Park tuż po godzinie 17:00.
Jedna z nastolatek doznała zagrażających życiu obrażeń i została przewieziona do centrum urazowego.
Metropolitan Police potwierdziła, że kierowca autobusu zatrzymał się po wypadku, ale nie dokonano żadnych aresztowań.
Rzecznik powiedział: „Policja została wezwana w poniedziałek o 17:02, po zgłoszeniu, że autobus potrącił dwóch pieszych na skrzyżowaniu Amhurst Park i Stamford Hill, N16”.
„Na miejsce przybyli funkcjonariusze wraz z London Ambulance Service i London's Air Ambulance. Wspierali ich ratownicy medyczni z Hatzoli”.
„Przechodnie, dwie dziewczynki prawdopodobnie w wieku 14 lat, zostały zabrane do szpitala. Jedna z dziewczynek doznała zagrażających życiu obrażeń. Ich najbliżsi krewni zostali poinformowani”.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: 8 milionów osób otrzyma dodatkowe 300 funtów gotówki od dzisiaj | Czytaj następny artykuł: Birmingham New Street Station ponownie otwarta, po ewakuacji z powodu młynka do konopi |
Gorące Tematy

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. 2026 rok przyniesie ogromne zmi…

Wielka Brytania buduje zupełnie nowe miasteczko. Tysiące domów i pełna i…

Pasażerowie nie wierzyli własnym oczom. Martwa kobieta wniesiona na pokł…

Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP zapowiada spotkania „tw…

Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręczn…

Popularna linia lotnicza ogłasza 8 tras z UK. W tym z Birmingham do Gdań…

Tysiące kierowców utknęło w Dover. Problemy z IT powodują kolejki na gra…
