Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Jak oszczędzić 22 GBP na zakupach w Tesco w UK

Koszty utrzymania gwałtownie rosną w całym kraju, dlatego wielu mieszkańców Wielkiej Brytanii poszukuje nowych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy.

Konsumenci zmienili swoje nawyki zakupowe po wzroście rachunków za energię, żywności i paliw, ponieważ inflacja utrzymuje się na najwyższym poziomie.


Teraz nowi Klienci Tesco mogą zaoszczędzić 22 GBP na jednym zamówieniu składanym online z odbiorem w sklepie.

Jednak aby to zrobić, należy działać szybko, ponieważ oferta jest dostępna tylko przez określony czas.

Kupujący mogą obniżyć koszt zakupów, korzystając z darmowej sztuczki, która pozwoli odzyskać pieniądze po złożeniu zamówienia typu „kliknij i odbierz” w dowolnym Tesco w Wielkiej Brytanii.

Dzięki witrynie Top Cashback zwracającej pieniądze za zakupy, supermarket Tesco oferuje 12 GBP zniżki przy pierwszym zamówieniu z własnym odbiorem o wartości 25 GBP.

Dodatko rejestrując się przy pomocy tego linku, nowy członek Top Caschback otrzyma dodatkowe 10 funtów, jeśli zarobi 10 GBP cashbacku.

W sumie daje to 22 GBP zniżki na zamówienie Tesco o wartości powyżej 25 GBP.

Oznacza to, że zakupy o wartości 25 GBP kupimy za jedynie 3 GBP.


Oferta jest dostępna w każdym Tesco, które oferuje usługę „kliknij i odbierz” w Wielkiej Brytanii.

Jednak jest to oferta dostępna tylko dla nowych klientów Top Cashback i nowych klientów Tesco.

Oto jak skorzystać z oferty:

  • Należy zarejestrować nowe konto na stronie Top Cashback za pośrednictwem tego linku.
  • Następnie w wyszukiwarce na stronie Top Cashback wyszukać Tesco i kliknąć link: New Customers – Click+Collect …£12.00 Cashback Exclusive Offer
  • Należy założyć konto w Tesco, wyszukać artykuły spożywcze za co najmniej 25 GBP, wybrać odpowiedni sklep do odbioru Click + Collect i zapłacić za zakupy.
Kilka dni po dokonanych zakupach na koncie Top Caschback otrzymasz 12 GBP zwrotu oraz dodatkowe 10 GBP za założenie konta przy pomocy linku z naszej strony.

Pamiętaj, że zwrot gotówki może początkowo być niższy, ale zostanie podwyższony w ciągu 10 dni.

Zapoznaj się też z regulaminem oferty na stronie Top Cashback, aby uniknąć rozczarowania.


Co to jest Cashback?

Cashback oznacza zwrot pieniędzy za dokonane zakupy, a witryny oferujące cashback są uważane za idealny sposób na regularne oszczędzanie pieniędzy.

Strony takie jak Top Cashback są darmowe i zwracają kupującym pieniądze, gdy robią zakupy za pośrednictwem ich witryny.

Według Top Cashback każdego roku można odzyskać nawet 300 GBP za zakupy zrobione online.

Jest to dodatkowa zniżka, którą można otrzymać za wszystkie zakupy dokonywane online, jednak należy pamiętać, że należy odwiedzić sklep za pośrednictwem linku ze strony oferującej cashback.

Jak to działa?

Strony z cashbackiem mają podpisane kontrakty ze sklepami online, dzięki czemu otrzymują prowizję, jeśli ktoś zrobi zakupy poprzez wejście do sklepu internetowego poprzez ich stronę.

Aby mieć więcej członków postanowiły się podzielić prowizją z osobami robiącymi zakupy. W taki sposób one zarabiają więcej, a ludzie oszczędzają pieniądze, robiąc zakupy, które i tak by zrobili.


Zwrot gotówki można otrzymać praktycznie za wszystko, od zakupów spożywczych po ubezpieczenie samochodu i rachunki za telefon i Internet.

Czasami jest to kilka procent a czasami nawet 100 funtów i więcej, np. w przypadku telefonu na kontrakt.

Jak korzystać ze stron cashback?

Strony z cashbackiem zwracają pieniądze, tylko jeśli robisz zakupy za ich pośrednictwem.

Korzystając z jakiejś oferty, na twoim koncie gromadzą się pieniądze. To, ile go otrzymasz, zależy od oferty każdego sklepu lub usługi, którą wybierzesz oraz od tego, ile wydasz pieniędzy.

Pamiętaj, aby przed skorzystaniem z oferty przeczytać szczegóły, aby wiedzieć, kiedy możesz spodziewać się zwrotu gotówki, a także poznać wszelkie inne zasady.

Zobacz też:


Nie zapomnij też, aby nie dokonywać zakupu bezpośrednio od sprzedawcy, bo zwrot pieniędzy otrzymasz tylko wtedy, gdy wejdziesz na stronę sprzedawcy za pośrednictwem linku ze strony oferującej cashback.

Po zdobyciu cashbacku możesz go wypłacić na swoje konto bankowe lub zamienić na vouchery do supermarketu i zyskać jeszcze więcej.

Pamiętaj jednak, że zazwyczaj trzeba trochę poczekać, aby to zrobić.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Rachunki w UK wzrosną o 80%. Limit cen energii zostanie podniesiony do 3549 GBP od 1 października
 Czytaj następny artykuł:
Zabójca Olivii Pratt-Korbel wciąż na wolności. Policja przysięga: „Znajdziemy cię”