Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Płatności Tax Credits zostaną wstrzymane w przyszłym tygodniu dla ponad 220 000 osób – ostrzega HMRC

HM Revenue and Customs (HMRC) wydał pilne ostrzeżenie dla ponad 222 600 osób z Wielkiej Brytanii korzystających z zasiłków, które nie złożyły jeszcze prośby o odnowienie.

Płatności zostaną wstrzymane, jeśli formularz odnowienia nie zostanie wypełniony przed niedzielą 31 lipca.


Working Tax Credits i Child Tax Credits pomagają rodzinom w ukierunkowanym wsparciu finansowym, dlatego ważne jest, aby ludzie odnowili swoje konto przed upływem terminu, aby upewnić się, że nie przegapią pieniędzy, do których są uprawnieni – szczególnie w tych trudnych okresach życia, gdy liczy się każdy grosz.

HMRC poinformował, że ponad 363 000 klientów przedłużyło swoje roszczenia przed terminem i przypomina ludziom, że można to zrobić o każdej porze dnia i nocy, za pośrednictwem usług online HMRC, w tym za pomocą aplikacji HMRC.

Myrtle Lloyd, dyrektor generalny ds. obsługi klienta w HMRC, powiedział: „Termin 31 lipca zbliża się wielkimi krokami, a odnawianie Tax Credit jest zbyt ważne, aby o tym zapomnieć.

Pomoc HMRC jest dostępna o każdej porze dnia i nocy za pośrednictwem GOV.UK i aplikacji na smartfony, aby pomóc klientom w prawidłowym odnawianiu.


„Wspaniale jest widzieć, że tak wielu klientów odnowiło już swoje zasiłki. Zachęcam tych, którzy jeszcze nie odnowili, aby zrobili to jak najszybciej, aby uniknąć wstrzymania płatności”.

HMRC ostrzega również, że w miarę zbliżania się terminu odnowienia, klienci spieszący się z uporządkowaniem swoich kont mogą być bardziej narażeni na oszustów.

Zobacz też:


Klienci są informowani, że jeśli ktoś skontaktuje się z nimi, twierdząc, że jest z HMRC i chce, aby pilnie przelali pieniądze lub podali dane osobowe, nigdy nie powinni tego robić.

HMRC zachęca również klientów, aby nigdy nie udostępniali swoich danych logowania do HMRC — ktoś, kto ich używa, może okraść klienta lub złożyć fałszywe roszczenie w jego imieniu.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Brytyjczycy przed wjazdem do Hiszpanii będą musieli udowodnić, że mają £85 GBP na każdy dzień pobytu
 Czytaj następny artykuł:
Połowa brytyjskich barów Fish and Chips może zostać zamknięta z powodu rosnących cen