Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ojciec dwójki dzieci, który zostawił żonę dla Ukrainki, ujawnił, że ​​został jej opiekunem po tym, jak częściowo straciła wzrok

Ojciec dwójki dzieci, który zostawił swoją żonę i dzieci dla ukraińskiej uchodźczyni, opowiedział o problemach, jakie spotkały jego i jego nową dziewczynę.

29-letni Tony Garnett zdecydował się porzucić rodzinę, by wynająć dom z ukraińską uchodźczynią 22-letnią Sofiią Karkadym, zaledwie 10 dni po tym, jak przyjechała, aby z nimi zamieszkać.


Sofiia przybyła do rodzinnego domu Garnetta w Bradford w West Yorkshire w maju po ucieczce z konfliktu na jej rodzinnej Ukrainie.

28-letnia Lorna Garnett nie była do końca przekonana czy chce wpuścić nieznajomą kobietę do swojego domu w Bradford w hrabstwie West Yorkshire w Wielkiej Brytanii.

Jednak jej ukochany 29-letni Anthony był nieugięty i stwierdził, że należy pomóc ludziom uciekającym przed wojną, dlatego dołączył do programu Domy dla Ukrainy.

Rodzina przyjęła 22-letnią Sofiię Karkadym ze Lwowa, która uciekła przed rosyjską agresją.

Jak opowiedziała kobieta portalowi Metro, była zszokowana, gdy zobaczyła, że Ukrainka od samego wprowadzenia się do ich domu ubiera głębokie dekolty i flirtuje z jej mężem.

„Od samego początku skupiła się na Anthonym, zdecydowała, że go pragnie i wzięła go” – powiedziała zrozpaczona kobieta The Sun.


„Nie obchodziło jej, jakie zniszczenia, pozostawia po sobie. Wszystko, co miałam, straciłam w ciągu dwóch tygodni” - powiedziała.

Jak twierdzi Lorny, Sofiia nie malowała się, nie dbała o włosy i o swój wygląd w ciągu dnia, gdy jej partner był w pracy.

Jednak, gdy wybiła godzina 17:00 i Anthony wracał do domu, była już umalowana i pięknie uczesana i schodziła na dół w sukienkach z głębokim dekoltem.

Sofiia, która pracowała w branży IT na Ukrainie przyleciała do Manchesteru 4 maja i zamieszkała z parą, która była ze sobą od ośmiu lat i mieszkała z dwoma córkami.

Jej partner coraz częściej spędzał czas i przesiadywał w nocy z atrakcyjną Ukrainką, rzekomo oglądając telewizję, podczas gdy Lorna musiała iść spać, aby rano wstać do pracy.

Zobacz też:


Lorna w końcu zażądała, aby Ukrainka się wyprowadziła, jednak je partner stwierdził, że wyprowadzi się razem z nią.

Zaledwie 10 dni po przyjęciu kobiety z Ukrainy partner Lorny spakował walizki i wyprowadził się do domu swoich rodziców.

Teraz 29-latek powiedział The Sun, że on i jego nowa miłość doznali lawiny nienawistnych nadużyć w Internecie z powodu swojej decyzji, a niektórzy nawet ludzie grozili, że spróbują deportować Sofiię.

„Sofiia jest maltretowana, ludzie nazywają ją burzycielem domów i ludzie mówią o zakładaniu petycji o jej deportację” - powiedział.


Garnett ujawnił również, że zrezygnował z pracy, aby zostać pełnoetatowym opiekunem Sofii po tym, jak częściowo straciła wzrok po operacji oka.

Sofiia przeszła infekcję oka w Niemczech w drodze do Wielkiej Brytanii i teraz czeka na nią sześciomiesięczna rekonwalescencja po operacji.

Powiedział również, że jej przybycie skłoniło go do zerwania związku z Lorną, który już dawno się pogorszył.

„To nie było tak, że się spotkaliśmy i postanowiłem od razu się wyprowadzić. Odszedłbym i tak, bo miałem dość Lorny, która od razu wzięła udział w walce z Sofią” – powiedział Garnett.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Boris Johnson walczy o przetrwanie po rezygnacji dwóch ministrów
 Czytaj następny artykuł:
Boris Johnson przerywa milczenie w związku z rezygnacją Rishiego Sunaka i Sajida Javida


// //