Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Matka, ojczym i 14-latek skazani na dożywocie za zamordowanie 5-latka

Matka, ojczym i 14-latek zostali skazani na dożywocie za zamordowanie pięcioletniego Logana Mwangi i wrzucenie jego ciała do rzeki w południowej Walii.

Logan Mwangi został znaleziony martwy w pobliżu swojego domu w Bridgend, po tym, jak jego matka zgłosiła zaginięcie 31 lipca o 5.45 rano.


Sędzia Jefford powiedziała, że​​atak na „bezbronnego” chłopca, który miał 104 cm wzrostu i ważył 20 kg, był „przerażający”.

Funkcjonariusze policji znaleźli Logana częściowo zanurzonego w rzece w Pandy Park, zaledwie 250 m od jego domu — miał na sobie spodnie od piżamy z dinozaurem i koszulkę Spider-Mana.

Jego ciało zostało wyrzucone jak „śmieci”, powiedział prokurator.

Ławie przysięgłych pokazano obszerny materiał z kamer CCTV z pobliskich domów w czasie incydentu, który pokazał Cole'a i nastolatka 31 lipca o 02:43, przenoszących ciało Logana w sportowej torbie do pobliskiej rzeki, gdzie je porzucili.


Ponieważ został zabity we własnym domu, nie można być pewnym, co się z nim stało, jednak obrażenia, jakich doznał Logan, można porównać do obrażeń obserwowanych u maltretowanych dzieci – powiedziała sędzia Jefford.

40-letni ojczym Logana John Cole został skazany na co najmniej 29 lat wwiezienia, podczas gdy 31-letnia matka Logana, Angharad Williams on, została skazana co najmniej na 28 lat.

14-latek, którego tożsamości nie można podać ze względu na jego wiek, został skazany na co najmniej 15 lat pozbawienia wolności.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna, który pobił Polaka w Londynie, sam zgłosił się na policję
 Czytaj następny artykuł:
Brytyjka kupiła 5* wakacje na Cyprze za jedyne 1,40 GBP


// //