Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Podróżni zamknięci w gorącym i dusznym korytarzu lotniska, bez wody i toalet

Dziesiątki turystów zostało na godzinę zamkniętych gorącym i dusznym korytarzu lotniska, tylko po to, by dowiedzieć się, że ich lot został odwołany.

Podróżni oczekujący na wejście na pokład samolotu easyJet z Pizy we Włoszech do Manchesteru w Wielkiej Brytanii we wtorek zostali uwięzieni w gorącym i dusznym korytarzu bez dostępu do wody i toalet.


Temperatura tego dnia wynosiła ​​30°C, przez co niektórzy poczuli się źle, podczas gdy inni próbowali wydostać się schodami przeciwpożarowymi.

Po uwolnieniu z korytarza pasażerom powiedziano, że ich lot został odwołany.

Opóźnienia oznaczały, że niektórzy musieli czekać przez osiem godzin, a potem musieli zorganizować hotele.

EasyJet przeprosił za odwołanie lotu i dyskomfort odczuwany przez swoich klientów, ale twierdzi, że pasażerowie przebywali na korytarzu nie dłużej niż 30 minut.


W oświadczeniu rzecznik easyJet powiedział: „Bardzo nam przykro, że lot EZY1848 z Pizy do Manchesteru w dniu 21 czerwca został opóźniony, a następnie odwołany”.

„Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów i załogi jest naszym najwyższym priorytetem, a nasz zespół zrobił wszystko, co możliwe, aby zminimalizować wpływ opóźnień na naszych klientów”.

„Chociaż żaden problem nie został zgłoszony naszemu zespołowi, przepraszamy za dyskomfort, jakiego doświadczyli klienci podczas początkowego oczekiwania na wejście na pokład. Nasz zespół eskortował klientów z powrotem do terminalu i zapewniał napoje”.

Zobacz też:


„Kiedy lot został odwołany, klientom zaoferowano możliwość zmiany rezerwacji lub otrzymania zwrotu pieniędzy. Zapewniamy również zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu w Pizie”.

„Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności”.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Little Amal przyjeżdża do Birmingham
 Czytaj następny artykuł:
Najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi znajduje się w Polsce


// //