Wiadomości
Domy ewakuowane w Hull po znalezieniu „bomby domowej roboty”
Dziesiątki osób zostało ewakuowanych ze swoich domów po tym, jak na ulicy mieszkalnej znaleziono podejrzaną paczkę.
Dziesiątki osób zostało ewakuowanych ze swoich domów po tym, jak na ulicy mieszkalnej znaleziono podejrzaną paczkę.
W Hull obecnie znajduje się duży kordon policyjny, podczas gdy obiekt jest badany przez ekspertów od materiałów wybuchowych.
Funkcjonariusze ostrzegli ludzi w okolicy, aby trzymali się 400 metrów od miejsca, w którym została znaleziona paczka.
Ludzie w okolicy powiedzieli, że poinformowano ich, że wygląda to na „bombę domowej roboty”.
Na miejsce zdarzenia przybyły dwie ekipy zajmujące się usuwaniem bomb z wojskowej jednostki Królewskiego Korpusu Logistycznego.
Rzecznik policji w Humberside powiedział: „Po wykryciu podejrzanej paczki funkcjonariusze ustawili 100-metrowy kordon bezpieczeństwa na Welshpool Close w Bransholme”.
„Kordon został wydłużony do 400 metrów w oczekiwaniu na przybycie na miejsce zdarzenia EOD w celu zbadania przedmiotu”.
„Ewakuowano domy i mieszkańcy są informowani o procedurach, których należy przestrzegać”.
„Proszę omijać ten obszar, dopóki nie będziemy w stanie doradzić inaczej”.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Nauczyciel z Birmingham aresztowany za napaść seksualną na cztery dziewczyny | Czytaj następny artykuł: Małpia ospa zdiagnozowana u dwóch osób w Wielkiej Brytanii |
Gorące Tematy

W Anglii odmawia się mieszkań socjalnych osobom o najniższych dochodach.…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać dodatkowe 1200 GBP. HMRC wzyw…

Tragedia w Wielkiej Brytanii. 15-letni chłopiec zamordowany na ulicy w ś…

Sztorm Bram uderza w Wielką Brytanię. Obowiązują bursztynowe alerty i os…

Fala grypy w Wielkiej Brytanii: szpitale pękają w szwach. Rekordzista cz…

Najtańszy dostawca energii w Wielkiej Brytanii. Oferuje dodatkowy bonus …

Wielka Brytania: migrant, który ponad 150 razy odpowiadał „nie wiem”, ot…
