Wiadomości
Kobieta wielokrotnie dźgnięta nożem w Rowley Regis
Jak poinformowała policja, kobieta trafiała do szpitala po tym, jak została wielokrotnie dźgnięta nożem podczas awantury domowej.
Jak poinformowała policja, kobieta trafiała do szpitala po tym, jak została wielokrotnie dźgnięta nożem podczas awantury domowej.
Ofiara – przypuszczalnie po pięćdziesiątce – została zaatakowana w domu przy Petersfield Drive w Rowley Regis.
Służby ratunkowe zostały wezwane na miejsce zdarzenia przed godziną 7 rano (13 maja).
27-latek został aresztowany pod zarzutem zranienia.
Sam został również przewieziony do szpitala z powodu odniesionych ran, jednak szczegóły dotyczące jego obrażeń nie zostały ujawnione.
Rzecznik West Midlands Police powiedział: „Kobieta doznała wielu ran kłutych podczas awantury w domu znajdującym się na ulicy Petersfield Drive w Rowley Regis, we wczesnych godzinach porannych (13 maja)”.
„Wezwano nas do domu tuż przed 7 rano. Zastaliśmy kobietę, która prawdopodobnie miała około 50 lat, z ranami kłutymi, a 27-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem zranienia”.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania zmienia zasady Universal Credit dla milionów osób

Wielka Brytania: rusza nowy system kontroli granicznej. Podróżni muszą p…

Tysiące studentów w Wielkiej Brytanii otrzymało wezwania do zwrotu 37000…

Wielka Brytania: 0 GBP za council tax. Te osoby mogą całkowicie uniknąć …

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Miliony zapłacą nawet 3000 GBP …

Wielka Brytania: Aldi wprowadza gadżet do czyszczenia tańszy o 45 GBP od…

Ryanair odwołuje loty i ogranicza siatkę połączeń. Problemy mogą się nas…
