Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Pijany pasażer wymusił awaryjne lądowanie Ryanair. Zamiast wakacji w Maladze trafił do aresztu w Madrycie

Samolot linii lotniczych Ryanair lecący z Manchesteru w Wielkiej Brytanii do Malagi musiał awaryjnie lądować w Madrycie.

Wszystko za sprawą pijanego mężczyznę, który bez powodu zaczął kopać inne osoby znajdujące na pokładzie maszyny.


Na nieszczęście dla niesfornego pasażera na pokładzie samolotu znajdowało się kilku funkcjonariuszy policji po służbie, którzy natychmiast interweniowali.

Personel pokładowy wezwał pomoc przez radio i samolot został przekierowany do Madrytu, gdzie na chuligana czekała hiszpańska policja.

Jeden z naocznych świadków, powiedział Manchester Evening News, że mężczyzna był bardzo pijany i „bez powodu” zaczął „kopać” innego pasażera.

„Ma pokładzie było kilku policjantów z Merseyside po służbie, którzy natychmiast zabrali go na tył samolotu – i wtedy zostaliśmy przekierowani. Policjanci po służbie naprawdę pomogli załodze pokładowej” - dodał


Pasażer został wyrzucony z pokładu samolotu tanich linii lotniczych, następnie samolot Ryanair wystartował i poleciał do Malagi, do której dotarł z 80-minutowym opóźnieniem.

Linia lotnicza przeprosiła wszystkich pasażerów za opóźnienie, opisując je jako „poza naszą kontrolą”.

Zobacz też:


Rzecznik Ryanair powiedział, że kapitan lotu z wyprzedzeniem poprosił o pomoc Guardia Civil i po przybyciu do Madrytu pasażer został „usunięty z samolotu”.

Rzecznik potwierdził, że lot FR3232 był następnie kontynuowany do Malagi, a incydent spowodował 80-minutowe opóźnienie.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Nastolatek, który „umarł dwa razy” oświadczył się przed przeszczepem – na wypadek, gdyby nowe serce „nie kochało jego dziewczyny”
 Czytaj następny artykuł:
Rosja straciła na Ukrainie 21 800 żołnierzy, 873 czołgi i 179 samolotów


// //